Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş, Sanji'ye laf etmeyeyim diyorum ama Oda resmen zorluyor. Şu laf nedir şimdi? Bu da mı küçükken yaşadığı travmalardan dolayı? Gel de sövme bu karaktersize.

Ben anlamadım çocuk iki tane Zoan moda geçmiş kişiyle savaşıyor. İkisinin de meyvesi özel. Öyle ezilme gibi bir durum olmadı. Kafası sağlam olana kafasıyla karşılık veriyor sonrasında boynuzdan tutup fırlatıyor o ara saldıran diğerine karşılık verip ona da g3 vuruyor sonra diğeri bunu pençeleri ile yakalıyor. Yani nasıl bir ezilme oldu anlamadım. Adamın sağlam bir saldırı yaptığını da görmedik yav.

Yani Zoro'nun iki kişi ile savaşırken açık vermesini doğal karşılayıp darbe yemesini ve bayılmasını rezillik, ezilme olarak görmeyen kişiler buna ezilme diyor ki çok bariz şu an Luffy'nin savaştığı ikili de totalde Zoro'nun savaştığı ikiliden daha güçlü.
Ben kesinlikle ezildi demedim Luffy için. Bu durumda olması gayet anlaşılabilir. Benim için Zoro'nun durumu rezillik değildi, bu hele hiç değil. Hani sen Luffy'ye G4 süz Queen aldırdığın için, Luffy'nin bu durumlarına dem vurup sana takılıyorum. Sorun oluyorsa kesinlikle bir daha yapmam.

Senin nereden yola çıktığını da anlıyorum. Luffy'de geleceği görme var. Gear'lara ihtiyaç duymadan içten patlamalı hakiyle yüksek hasar yeteneği var. E zaten her zamanki çevikliğini, hızını ve dayanıklılığını da eklersen baya aşmış olması lazım. Kağıt üzerinde böyle gibi. Yine de G4'süz komutanlara karşı hiç bir şansı olmadığını es geçiyorsun.

Bu konuyu Zoro ve Luffy fanlarının ya da başka herhangi bir karakterin sidik yarışına döndüren olursa, bir ay ban atarım. Uyarı bile vermem.

Bir ayağı çukurdaki yakuzaya iki bölüm şov yaptırır Sanji'ye yaptırmaz. Millet can derdinde herkes bir yerlerde savaşıyor Sanji hala yiyişme peşinde. Mangakanın Sanji'ye çizdiği sahne bu. Bir insan kendi elleriyle çizdiği karakterden bu kadar nefret etmez.

Ben kesinlikle ezildi demedim Luffy için. Bu durumda olması gayet anlaşılabilir. Benim için Zoro'nun durumu rezillik değildi, bu hele hiç değil. Hani sen Luffy'ye G4 süz Queen aldırdığın için, Luffy'nin bu durumlarına dem vurup sana takılıyorum. Sorun oluyorsa kesinlikle bir daha yapmam.

Senin nereden yola çıktığını da anlıyorum. Luffy'de geleceği görme var. Gear'lara ihtiyaç duymadan içten patlamalı hakiyle yüksek hasar yeteneği var. E zaten her zamanki çevikliğini, hızını ve dayanıklılığını da eklersen baya aşmış olması lazım. Kağıt üzerinde böyle gibi. Yine de G4'süz komutanlara karşı hiç bir şansı olmadığını es geçiyorsun.
Neyse görücez bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık