Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkiyüzlülük mesajlarını evrim geçirttin galiba. Artık milletin söylemediği şeyleri söylemiş gibi gösterip laf sokmaya çalışıyorsun.:D. Böyle zihne can kurban.:oleyo2:
Kim ne dediğini biliyor, sen işine bak. Ben de takılmak için abartıyorum zaten. Forumda her daim yapıldığını gördüğüm bir şey. İkiyüzlülük gördüğümde söylemekten yine çekinmem. Sen ikiyüzlülük mevzusuna baya içerlemişsin, sebebini anlamak güç değil.

Yalnız Luffy'nin g4'e girmek istemesinin sebebi o pençelerden kurtulmak istemesi olabilir. Çocuğun daha adam akıllı darbe vurduğunu görmedik kimseye. Hele bir şu yeni tekniği kullansın yanılıyor muyum yanılmıyor muyum göreceğiz.
Evet G4'e geçmek için olabilir. Yeni tekniğin Queen'e sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum ama G4'süz Luffy zayıf işte. G4'süz Queen alacak olsa, aynı şartlarda Ulti'yi perişan etmesi gerekir.

Alpamisin Luffyden beklediği performansı Yamato yaptı.Tek nedir nasıl atılırı baba oğul iyi gösteriyor :sapkali:
All-starla kapışacak F6 dan birine tek attı Yamato.King ayarı çıkar mı ki ?

Kim ne dediğini biliyor, sen işine bak. Ben de takılmak için abartıyorum zaten. Forumda her daim yapıldığını gördüğüm bir şey. İkiyüzlülük gördüğümde söylemekten yine çekinmem. Sen ikiyüzlülük mevzusuna baya içerlemişsin, sebebini anlamak güç değil.

Evet G4'e geçmek için olabilir. Yeni tekniğin Queen'e sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum ama G4'süz Luffy zayıf işte. G4'süz Queen alacak olsa, aynı şartlarda Ulti'yi perişan etmesi gerekir.
Ben anlamadım çocuk iki tane Zoan moda geçmiş kişiyle savaşıyor. İkisinin de meyvesi özel. Öyle ezilme gibi bir durum olmadı. Kafası sağlam olana kafasıyla karşılık veriyor sonrasında boynuzdan tutup fırlatıyor o ara saldıran diğerine karşılık verip ona da g3 vuruyor sonra diğeri bunu pençeleri ile yakalıyor. Yani nasıl bir ezilme oldu anlamadım. Adamın sağlam bir saldırı yaptığını da görmedik yav.

Yani Zoro'nun iki kişi ile savaşırken açık vermesini doğal karşılayıp darbe yemesini ve bayılmasını rezillik, ezilme olarak görmeyen kişiler buna ezilme diyor ki çok bariz şu an Luffy'nin savaştığı ikili de totalde Zoro'nun savaştığı ikiliden daha güçlü. Ki Zoro gerçek manada ikiliye karşı aynı anda da dövüşmedi. Diğeri sadece beklemekten sıkıldığı sıra saldırıyor.:D

Böyle de açılmıyor
Wano Kuni >The waterfall that koi climb >The sea above that >So that's Onigashima... >King... Straw Hat... Marco....!! >Prepare yourselves, perorin >I won't recognize the alliance, the ones who'll win in the end are the Big Mom Pirates!!

Skull Dome, live floor >Orochi-sama, the preparations are complete!! >Gufufu >Everyone~~~ Brother Orochi Presents!! An urgent special Event is starting!! >Woooo >Everyone!! The brat you are all seeing right now!! Don't be surprised, but he's Kozuki Oden's son, the one that should have died 20 years ago!!! >Eh!!?

Inside the castle, Zoro-side >Haa... Haa... >Ability user after ability user..!! >Kwa kwa, call use Gifters!! >We are about 500!! Kakaka >What did you come here for? Hey, if you follow Kaido-san you'll be in paradise >We were also aiming to be Pirate King long ago

Inside the castle, Kid-side >Kid.. As expected, breaking in through the front is too reckless!! >We lost track of Heat's group, as long as they aren't found out we'll manage somehow...!! >If we kill you we have a chance of promotion!! >Please wait!! Kaido-sama is searching!! Don't mind me, let me go!! >If you leave an opening you'll die!!!

What should we do Usopp!! Big Mom... >She's going towards Nami's group!! >It seems she's going to take back Zeus...!! Seems bad but at least that saved us >The punch she gave to this tank activated some weird "transformation switch"

Kin and the others went ahead!! We were surely very useful!! >Well, I guess Nami's group will manage something. Sanji's with them too. >I'm worried about Sanji's temptation >That's true!! >Inside >Mama, come here!! >Ma~mamamahahaha don't be hasty. The live floor is in that direction, they have nowhere to escape.

Kora-! Don't call Big Mom, sun! >Over here, over here~ >What shoul I do Nami, they'll kill me >We just saw Sanji though >Ah, but >I won't give up on finding prostitutes >What did he even come here to?! That guy!! >Anyways, we have to run away and search for Momonosuke-same >Hear, old umbrella, old geta I'll give you life, just follow me.

Inside the castle, Luffy-side >Ahh!! >Pay pay are you ok!? >Hang on in there!! (speaks like Komurasaki) >Hey you! How dare you look at Pay Pay with those eyes >Ah? You just skied down the stairs on that guy >State your name!! Whose underling are you and under which division!!? >You are wrong Ulti-sama, that's an intruder!!

U: "Ha?" fodders: "Gyahaha that guy, did he forget to whom that castle belongs to, or what!!? U: "The one who will become Pirate King.... it's been already decided that it will be Kaidou ultra bakayarou!!!" L: "Is it headbutt?".........FS U: "I'll crack/smash your head!!!

Uru-Head Gun!!!

No, no, he's already dead, you opened his head!! >If so then what's this Haki!! >That hurt~~! >I guess I underestimated you. I shouldn't have, this is the castle of a Yonko!!

Elephant Gun >You bastard >How dare you do that to Pay Pay >Ulti-sama turned into a dinosaur too!! >This is too much, the castle won't be able to stand it!!

She's too strong!! >Uru-Meteor... >It's no use, Gear 4th >Huh >THUNDER BAGUA

"Yamato-sama!!!" "It is Yamato-bocchan, right!?" "What are you doing here!? Why (did you do that) to Ulti-sama!!?

"Stop him~!!! Yamato: "Oops sorry!! Don't hurt me!!!" Luffy: "Well, I can't feel any bloodlust (from you) but... I'm in a hurry!! Yamato: ".......... I've been waiting for you!! I've been waiting for a long time!! My name is Yamato!!! I am the son of Kaido!!!" Luffy: "Ah!!?"

Alpamisin Luffyden beklediği performansı Yamato yaptı.Tek nedir nasıl atılırı baba oğul iyi gösteriyor :sapkali:
All-starla kapışacak F6 dan birine tek attı Yamato.King ayarı çıkar mı ki ?
Luffy'nin o ikiliye gerçekten tek atacağı saldırıları vardır zaten de Ulti de Yamato'nun saldırısıyla saf dışı kalmamıştır kalkar bir bölüme bence. Yamato'nun King kadar güçlü olacağını sanmıyorum ama bu çocuğun noksanlığı fiziksel gücünden çok psikolojik durumu olacak gibi. Kaido'nun döverken ayarı kaçırdığı bir tip izlenimi uyandırdı bende.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık