Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeteneğin hakiye üstün geldiği nadir meyvelerden yemiş Ulti. Bizimkininin lastik gücü ve azımsanmayacak kadar iyi bir hakisi olmasına rağmen Ulti meyvesinin avantajını kullanıp kalın kafalı Luffy'nin bile başını ağrıtmıș. One Piece'in bu yönü çok güzel; baskın mutlak bir güç yok.
Aslında hakisini övüyor.

If so then what's this Haki!! >That hurt~~! >I guess I underestimated you. I shouldn't have, this is the castle of a Yonko!!

Luffy reis show yapmış resmen g4 e geçme gibi bi sözü yok sadece burası Yonko nun yeri biraz küçümsedim diyor sonra ciddileşip atak yapıyor baya hızlanmış bu arada
>Uru-Meteor... >It's no use, Gear 4th

Baya hızlı. Fakat açmayı düşünüyor.

Yalnız ulti yi gafil avlamış konuştuğu esnadan hemen sonra saldırmış boynuzunu tutmuş yine yarıda kalmış bi dövüş yamato teklemiş galiba Yamato nun seviyesi baya yüksek çıkacak

Luffy Queen'e G4 süz tek atar. O zaman Ulti'ye G4 açmaya yeltendiğine göre Ulti > Queen?
Yalnız Luffy'nin g4'e girmek istemesinin sebebi o pençelerden kurtulmak istemesi olabilir. Çocuğun daha adam akıllı darbe vurduğunu görmedik kimseye. Hele bir şu yeni tekniği kullansın yanılıyor muyum yanılmıyor muyum göreceğiz. Ayrıca ben Queen'i g4 ile tekler g4'süz de yener dedim ciddi olarak.:D

Aslında hakisini övüyor.

If so then what's this Haki!! >That hurt~~! >I guess I underestimated you. I shouldn't have, this is the castle of a Yonko!!

>Uru-Meteor... >It's no use, Gear 4th

Baya hızlı. Fakat açmayı düşünüyor.
Hım yazıyı görmedim, ama sadece hakiyle açıklaması kötü olmuş. Sonuçta Pachycephalosaurus'un özelliği sert bit kafa yapısı olmasıymıș. Keşke bu yönüyle açıklama yapsaydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık