Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu tartışılan mevzu ile Rayin savaşa katılmaması veya Shanks, Garp, Dragon, Sabo gibi elemanların sürekli Luffyyi kurtarmaması ile aynı sebep. Altını doldurmak istememiş Oda fazla. 15 yaşa uygun kurgulanıyor kendi ifadesiyle. Ha yinede 50 bölüm ilerisi tahmin edilmiyor. 1000. Bölüm gelecek neredeyse hala onlarca gizem var.
Ben kendi zihnimde tadım kaçmasın diye :korsan bunlar adalet savaşçısı değiller. Dilediğini dilediği zaman gerçekleştirirler muhabbetine giriyorum.
Oda'daki rahatlık Luffy'de yoktur.

Yalnız görende Oden yana yakıla Wb den yardım istedi de, Wb “hadi lan oradan” deyip gitmemiş sanacak. Herkesin kendi yolu ve kendi kararları var arkadaşlar. Wb’nin bir düzeni var. Yasopp bile karısını çocuğunu sormuyor ne haldeler bilmiyor ama Wb, Oden’i sorup bilmek zorundaymış jajjaksksls

Yalnız görende Oden yana yakıla Wb den yardım istedi de, Wb “hadi lan oradan” deyip gitmemiş sanacak. Herkesin kendi yolu ve kendi kararları var arkadaşlar. Wb’nin bir düzeni var. Yasopp bile karısını çocuğunu sormuyor ne haldeler bilmiyor ama Wb, Oden’i sorup bilmek zorundaymış jajjaksksls
Yasopp'a da şerefsiz diyen çok.

18 bölüm kaldı 1000 bölüme hala adam akıllı tayfa'nın gücünü göremedik ya la. Hikaye'ye önem veriyorsun oda anladık da biraz savaş ciz be kardeşim. :hoo:

Silinmiş Üye

Yasopp'un karakteri hakkında bişey bilmiyoruz.Öbür tarafta Wb gayet güzel işlendi ve öyle bir izlenim bıraktı.

Olay o değil zaten çok önemli de değil ama Rayleigh'e şerefsiz diyenler WB'yi savunuyor.:D
Aslında detaylı incelenince o karakterlerin ikiside şerefsiz. Seride ana tayfa dışında iyi karakterler yok aslında. Kid,Law, Hancock, Croco gibi elemanlar nelere nelere sebep olmuşlar ve gözümüzde iyi karakterler bunlar. Kaç masumun canını almışlardır. Wb bir deprem sallasa bir adada bulunan masum emekçi one piece vatandaşı illa enkaz altında kalır :D

@Eric Cartman
İkiside potansiyel ziyanı

eskiden wano gizemli samuraylar ülkesi abi diye heyecanlanıp sevinirdi insanlar, şimdi abi nasıl kimsenin haberi yok ya diye yeriyor :S kimin haberi vardı olum wanodan nasıl tüm dünya biliyor falan diyorsunuz :S boy boy resimleri çıkan luffyi 8 metrelik dev sanan yeni dünya insanları var bu seride alooo

Yasopp'a da şerefsiz diyen çok.
Ben hikayenin içeriğinden işleyişinden bahsediyorum. Yani Oda’nın olayları işleyişinden düşünce tarzından. Yasopp şerefsiz değil mesela işte. Çocuğu ve karısı adamı çok seviyor. Hatta senin Luffy bile o adamlara hayran onu ne yapacağız? Yani seri açısından ne Wb ne Yasopp şerefsiz değil aslında. Sadece aşırı romantik fanlar adamlara bu yakıştırmayı yapıyorlar. Kaldı ki Wb’nin haberi bile yok olanlardan :D

Dövüşe doyacağız arkadaşlar ben eminim. Bunlar imparator tayfası, Hakuba'yla Barto'yla alamazsun bunları.

Dünyayı etkileyecek savaş dedi Oda. Sözünü tutacaktır.

Vivi ile Ace Luffy için bir değil. Ben WB herkesi sorsun demedim. WB kendi agziyla kardeşim demiş adama. Sen her arkadaşına kardeşim deyip sürekli arıyorsan bilemeyeceğim dostum. Ki Luffy ile WB'nin durumu da bir değil. Luffy'nin başı zaten beladan kurtulmuyor bir oradan bir buraya sürekli olaylar içerisinde çocuk. WB öyle degil artık sistemi oturmuş dünyadan haberleri okuyan bir Yonkou bu. Eli kolu her yere uzanıyor. Kardeşim dediği adamı hiç soruşturmaması garibinize gitmiyorsa bilemem.
N'oldu şimdi de Luffy'nin nakama düşüncesini mi küçümser oldun? WB tayfasına kabul ettiği herkese ailem diyor, Luffy de nakamam diyor. Ne farkı var? Luffy'nin başı beladan kurtulmuyor da, WB'nin de sorumlulukları daha fazla. Yonkou ve denizcilerle sürekli savaş halinde. Çünkü korumaya çalıştığı adalar, bölgeler var. Ayrıca birçok sebep saydım. Sen onları yok sayıyorsun şimdi. Sen önce onlara cevap ver.
Kaldı ki, Vivi'ye hiçbir zaman cevap veremeyeceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık