Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'nin sözünü unutmasını savunmuyorum zaten. Ace hiç konum olmadı.
WB'nin sormamasına laf etmen de saçma. Başından beri bunu söylüyorum zaten. Bence sen Oda'yı anlamamışsın.
Her şeye kurgu gözüyle bakacaksak kimse kimseye laf etmesin o zaman.:( Yok sevmediği karaktere gelince motora bağlayanlar şimdi kurgu diyor saçma diyor Oda diyor.:D

Shanks ne kadar da karaktersiz rezil aşağılık adamın tekiymiş. Yazık Luffy'ciğime. Hayran olduğu adama bak :( Duysa nefret ederdi kesin.

Her şeye kurgu gözüyle bakacaksak kimse kimseye laf etmesin o zaman.:( Yok sevmediği karaktere gelince motora bağlayanlar şimdi kurgu diyor saçma diyor.:D
Hocam mantıklı olsun. Kurgu olmasın. Ben onu mantıklı bir insan olduğum için söylüyorum, Oda'yı eleştiriyorum. Tamam hadi, kurgu değil. Böyle olunca WB suçlu mu çıkacak sanıyorsun? Adam kendi isteğiyle tayfadan ayrılmış, söz verdiği tarihte dönmemiş, Roger aracılığıyla memleketine döndüğünün haberini yollamış ve korsanlık hayatını sonlandırmış. Roger'in de yardım teklifini geri çevirmiş. Bu adam tehlikeli bir yolculukta değil, düşman elinde, mekanında değil. Kendi memleketinde. WB de dadı değil, Oden de çocuk değil. İkisinin de kendi macerası ve kendi sorumlulukları var. O kadar derdin arasında, memleketine dönen Oden'in peşinden mi koşacak? Ne amaçla? Oden'in başına gelenleri biz biliyoruz, WB bilmiyor. Kendi bilgilerinle WB'yi suçlamak, bugünün bilgisiyle tarih eleştirmek gibi. Kaldı ki, bu adamlar korsanlık yapmış. Hepsinin kendi yolu var. Ace ve Luffy gibi. Luffy sağda solda şansa duymasa, haberdar olacak mıydı Ace'den? Vivi'nin başına bir şey geldi diyelim, haberi olacak mı? Peki, bunda Luffy'nin suçu var mı? Yok. Vivi memleketinde oturuyor.

Gördüğün gibi, kurgu demeden de savunabiliyorum.

Hocam mantıklı olsun. Kurgu olmasın. Ben onu mantıklı bir insan olduğum için söylüyorum, Oda'yı eleştiriyorum. Tamam hadi, kurgu değil. Böyle olunca WB suçlu mu çıkacak sanıyorsun? Adam kendi isteğiyle tayfadan ayrılmış, söz verdiği tarihte dönmemiş, Roger aracılığıyla memleketine döndüğünün haberini yollamış ve korsanlık hayatını sonlandırmış. Roger'in de yardım teklifini geri çevirmiş. Bu adam tehlikeli bir yolculukta değil, düşman elinde, mekanında değil. Kendi memleketinde. WB de dadı değil, Oden de çocuk değil. İkisinin de kendi macerası ve kendi sorumlulukları var. O kadar derdin arasında, memleketine dönen Oden'in peşinden mi koşacak? Ne amaçla? Oden'in başına gelenleri biz biliyoruz, WB bilmiyor. Kendi bilgilerinle WB'yi suçlamak, bugünün bilgisiyle tarih eleştirmek gibi. Kaldı ki, bu adamlar korsanlık yapmış. Hepsinin kendi yolu var. Ace ve Luffy gibi. Luffy sağda solda şansa duymasa, haberdar olacak mıydı Ace'den? Vivi'nin başına bir şey geldi diyelim, haberi olacak mı? Peki, bunda Luffy'nin suçu var mı? Yok. Vivi memleketinde oturuyor.

Kaldı ki Neko'nun koskoca yonkou Shanks dururken WB'nin adamı olan Marco'ya gitmesi de var. Kimin aile ve arkadaşlık kavramlarına daha çok önem vereceğini biliyor Neko da ;)

Kurgu dersen Shanks gelse Kaido kolay inerdi bizim hikaye yalan olurdu. Ama kurgu demek yok ;) Shanks adam değil demek var :)

Kaldı ki Neko'nun koskoca yonkou Shanks dururken WB'nin adamı olan Marco'ya gitmesi de var. Kimin aile ve arkadaşlık kavramlarına daha çok önem vereceğini biliyor Neko da ;)
Yani. :) Senin ironi yaptığını biliyorum tabii ama mesela bu konudan ciddi ciddi Shanks eleştiren falan da çıkabilir. Şaşırmam artık. :D

Yoruma kalbimi bıraktım.:utan:

Yani. :) Senin ironi yaptığını biliyorum tabii ama mesela bu konudan ciddi ciddi Shanks eleştiren falan da çıkabilir. Şaşırmam artık. :D
Yorumu sen alıntıladıktan sonra editlemişim kusura bakma.

Ayrıca Oda sonradan böyle olmadı eskiden de böyleydi. 7 kat yabancı Zoro ölürken uçarak gelip Amiral'e kafa atan Rayleigh, Roger'ın oğlu Ace ölürken rakısını yudumluyordu.

Luffy 20 yıl Ace'den haber alamasa hiç sormaz sorusturmaz diyorsun yani?:D Gazete okuyordu la çocuk Ace'den haber almak için.:D

Luffy 20 yıl Ace'den haber alamasa hiç sormaz sorusturmaz diyorsun yani?:D Gazete okuyordu la çocuk Ace'den haber almak için.:D
Boş boş her an gereksiz sinir yapıp planları mahveden. Herkesi riske atan. Dünyadan bir haber şekilde tayfasıyla takılan Luffy Wb'den ne zaman daha fazla adam oldu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık