Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N'oldu şimdi de Luffy'nin nakama düşüncesini mi küçümser oldun? WB tayfasına kabul ettiği herkese ailem diyor, Luffy de nakamam diyor. Ne farkı var? Luffy'nin başı beladan kurtulmuyor da, WB'nin de sorumlulukları daha fazla. Yonkou ve denizcilerle sürekli savaş halinde. Çünkü korumaya çalıştığı adalar, bölgeler var. Ayrıca birçok sebep saydım. Sen onları yok sayıyorsun şimdi. Sen önce onlara cevap ver.
Kaldı ki, Vivi'ye hiçbir zaman cevap veremeyeceksin.
Evet 19 yaşındaki deli dolu olaydan olaya koşan Luffy ile yaşını başını almış sistemini oturtmuş gemisinde oturup sake içip hemşirelere bakım yaptırtan WB'den aynı tepkileri bekleyeceğiz. WB bu seride kime kardeşim dediğini gördük tayfadaki her elemana oğlum derken bu adama kardeşim demiş Oden çok özel biriydi WB için. Hala daha 20 yıl arayıp sormamasını mantığa bağladığını düşünüyon. Tamam öyle olsun.:D

Evet 19 yaşındaki deli dolu olaydan olaya koşan Luffy ile yaşını başını almış sistemini oturtmuş gemisinde oturup sake içip hemşirelere bakım yaptırtan WB'den aynı tepkileri bekleyeceğiz. WB bu seride kime kardeşim dediğini gördük tayfadaki her elemana oğlum derken bu adama kardeşim demiş Oden çok özel biriydi WB için. Hala daha 20 yıl arayıp sormamasını mantığa bağladığını düşünüyon. Tamam öyle olsun.:D
yaşlı inadı nedir bilmiyon sen galiba :S

bazılarınin mangadan beklentisinin izafiyet teorisinin ispatı gibi her şeyin mantığa oturmasını istediğini görüyorum arkadaşlar sadece mangadan zevk almaya çalışın beğenmiyorsanız okumayın valla bukadar stresse gerek yok

19 yaşında demekle olmuyor bu işler. Adam korsan olmuş, bir sorumluluk almış. Konu Luffy olunca her şeye de bir bahanen var, maşallah. :D O zaman Luffy her şeyi yapsın, hiç eleştirmeyelim. 19 yaşında velet. :D Dostum, kimin kimi arayıp sorduğunu gördün? Bunlar korsan, korsan. Kaldı ki, aramamasının neden sorun olmadığını açıkladım. Senin tek bildiğin, 20 yıl. WB keyfinden hemşirelerle geziyor değil mi? :D Onun hikayesi işlenmediği için oradan bakınca boş boş oturuyor ve keyif yapıyor gibi mi görünüyor? Hem WB, Oden'e ayrı değer veriyor diyorsun hem de aramıyor, sormuyor diyorsun. Demek ki, bir şeyleri oturtamamışsın kafanda. :D

Ayrıca, kardeşim demesi yaşından dolayıdır bence. Yine de sen bilirsin tabii. :D

Yav Alpa bak şimdi. Senin çok sevdiğin Luffy var ya Ace’in yaşamının azaldığını bildiği halde arayıp sormuyor abisini. Hatta neler diyor bir bak.

Bak burada ne öğreniyor. Wb bilmiyor bile Oden’i ama Luffy baya baya duyuyor Ace ile ilgili bir sorun olduğunu...

Bak tayfa gidelim falan diyor hatta Ama burada çok sevdiğin Luffy’nin sözlerine iyi bak...

Şimdi O zaman senin bu mantıkla Luffy’e daha ağır şeyler söylemen lazım. Yaşına falan da veremezsin olayı çünkü zamanında Luffy’nin, Vivi’ye yaptığı o efsane konuşma atılıp duruluyordu buralara. Gayet de olgunca düşünebilen bir karakter Luffy. Hadi bakalım buyur :D

Beya sakalın yardıma gitmemesininir nedeni illaki vardır. 20 yıl öncesinde korsanlar kralının idamı ve odenim ölümü aynı vakitlere denk gelmiş olabilir ve dünya hükümetiyle alakalı bazı olaylar yaşandığı için yardım edecek durumda olmayabilir.
Shanks ise zaten o zamanlar kaidoya enk değildir. Daha sonradan kaido ile savaştıklarını zaten biliyoruz.
Bence bu konuyu güzel şekilde bağlar Oda.

Yav Alpa bak şimdi. Senin çok sevdiğin Luffy var ya Ace’in yaşamının azaldığını bildiği halde arayıp sormuyor abisini. Hatta neler diyor bir bak.

Bak burada ne öğreniyor. Wb bilmiyor bile Oden’i ama Luffy baya baya duyuyor Ace ile ilgili bir sorun olduğunu...

Bak tayfa gidelim falan diyor hatta Ama burada çok sevdiğin Luffy’nin sözlerine iyi bak...

Şimdi O zaman senin bu mantıkla Luffy’e daha ağır şeyler söylemen lazım. Yaşına falan da veremezsin olayı çünkü zamanında Luffy’nin, Vivi’ye yaptığı o efsane konuşma atılıp duruluyordu buralara. Gayet de olgunca düşünebilen bir karakter Luffy. Hadi bakalım buyur :D
Çok basit Ace'in ciddi bir tehlike içerisinde olduğunu düşünmedi. Ne zaman ciddiyetini anladı hiçbir şeyi takmadan doğrudan onun için Impel Down bastı, sonra Marineford bastı. WB'nin Oden'i bilmemesini araştırıp sormamasına laf ediyorum zaten. Hala da WB bilmiyor bile deniyor. Anlatamak istediğim nokta kardeşim dediğin adam hakkında bir haber almak istersin, aradan o kadar yıl geçmiş bir merak edersin. Ne oldu ne gitti ona öğrenirsin da.:D Hala Luffy'den örnek veriyonuz.:D Luffy Ace ile zaten kısa süre öncesinde görüşmüş zaten. Ben 7/24 WB, Oden'i sorsun demedim. 20 yıl içerisinde bir kere merak edip soruştursa zaten her şeyi öğrenmiş olurdu dedim. WB tayfasının Oden'e ne olduğunu bilmemeleri merak etmemeleri absürttür ve onların rezilliğidir.

Çok basit Ace'in ciddi bir tehlike içerisinde olduğunu düşünmedi. Ne zaman ciddiyetini anladı hiçbir şeyi takmadan doğrudan onun için Impel Down bastı, sonra Marineford bastı. WB'nin Oden'i bilmemesini araştırıp sormamasına laf ediyorum zaten. Hala da WB bilmiyor bile deniyor. Anlatamak istediğim nokta kardeşim dediğin adam hakkında bir haber almak istersin, aradan o kadar yıl geçmiş bir merak edersin. Ne oldu ne gitti ona öğrenirsin da.:D Hala Luffy'den örnek veriyonuz.:D Luffy Ace ile zaten kısa süre öncesinde görüşmüş zaten. Ben 7/24 WB, Oden'i sorsun demedim. 20 yıl içerisinde bir kere merak edip soruştursa zaten her şeyi öğrenmiş olurdu dedim. WB tayfasının Oden'e ne olduğunu bilmemeleri merak etmemeleri absürttür ve onların rezilliğidir.
Tamam sıçtın artık çıkabilirsin :hhh:

Reis twitter çıktı da WB mi kullanmadı halla halla :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık