Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doktor pozisyonu dolu kadroya Marco'da lazım değil.
Marco gerçekten doktor değil sadece gücüNün başkalarını da iyileştirme yeteneği var az da olsa. Kendisini iyileştirmesi efsane tabiki. Bu arada ben kağıtta yazan mesajdan bahsetmiyorum. Özellikle Marconun mesajı yazdıktan sonra düşünüp yola çıkmasından ve Lütfünün yanında savaşa katılmasından bahsediyorum. Lütfü onu görürse yapışır bana katıl diye. Marco gibi bir karakter boşa çıkmamalı. Bence Oda bu adamı harcamayalım seride ana tayfada olsun dedi. Ana düşmanlarının ortak olduğunu düşünürsek mantıksız olmaz.

Wano'dan haber gelmiyormuş, yav he he. Kaidou'nun mekanı bilinmiyor mu şimdi koca Yeni Dünya'da? Herif Wano'ya çökmüş 20 yıl bunların haberi olmamış he? Geçeceksin o işi. Hiç yoktan İzou'nun uğraması gerekirdi Wano'ya 20 yılda. 20 yıl arkadaş 20. Elin çocuğu küçük yaşta tanıştığı korsanla buluşmak için sabırsızlanır, bu arkadaş yeminli lordu ve öz kardeşinin olduğu Wano'ya 20 yıl uğramıyor?

Marco'nun mesajı da efsane. Kelimenin tam anlamıyla okuyucuya orta parmak çıkarmış Oda. "Gelemem ama bu mesajı gönder". Mesaj: biraz geç geleceğim. Cidden mi?
"Oden geri gelmediği için Babalık ona küstü, biz de o yüzden yıllarca oraya gitmedik" falan deseydi Marco, şu saçmalıktan daha tutarlı bir senaryo olurdu. Hiç yoksa "Terk edilmek zoruna gitmiş adamın, o da haklı" falan derdik.

Ben Marco’nun tayfaya katılması olayına çok şaşırmam. Marco zaten olabileceği en güçlü seviyede. Potansiyeli bu kadar. Ama ZORO ve SANJİ en üst potansiyellerinde değiller. Lütfü de zaten potansiyelin ucu komple açık. Zoro ve sanji bu arkta çok ciddi ödül artışı alacak o kesin. Karasakal ile düşman olacaklarsa çok ciddi adam ihtiyaçları var. Güç konusunda bu boşluk marco ile dolar. Bence gönderdiği mesaj bununla ilgili. Aradaki konuşmada bu işaret edildi. Tabiki bana göre.

Ayrıca tayfada gözcü boşluğu var. Lütfü-kaptan, Zoro-gerçek kaptan, Sanji-sapık aşçı, Brook-sapık müzisyen, Franky-sapık gemici, Jinbei-adam gibi adam dümenci,
Robin-cilveli arkeolog, Nami-cilveli hırsız rotacı, Choopper-civanım doktor. Kadroya adam olarak lazım bence.
Hah işte yeni bir tane daha. :artiz:

Marco ve diğer WB Korsanları hatta bazı minkler tayfaya katılmalı.Çünkü artık klasik korsan tayfalarının zamanı geçti.İmparator devirmeye gidiyor Luffy.Bu işin sonunda da Luffy İmparator olacak.Ve bir İmparator tayfası oluşturmak gerekecek.

Tahminimce birçok korsan onlara katılacağı gibi Kaido devrildikten sonra da çoğu güçsüz korsan Hasır Şapka Filosuna katılacak.Hatta belki çok güçlü kişiler bile.Hele ki Queen baya tartışılmakta.Eğer Luffy onları reddetmek gibi bir aptallık yaparsa korsanların çoğu Karasakala katılacak.

Her türlü Wano sonu tayfayı çok büyük değişimler bekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık