Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yanlış çeviri falan mı var? Az önce anasını ağlatan Supernova'ya peçete tutan Luffy. Hayatında ilk defa gördüğü ve kim ya da neci olduğunu bilmediği birine neden böyle posta koyuyor? Luffy'nin bilmediğimiz bir psikolojik problemi falan mı var? Yoksa dümdüz geri zekalı mı?
Evet çeviri tam olmamış. Luffy garip hayvanlar gördüğündeki salak bakışını atıp nesin sen diyor ultiye. Daha sonra muhtemelen salakça birşey söyleyecek.

Marco gerçekten doktor değil sadece gücüNün başkalarını da iyileştirme yeteneği var az da olsa. Kendisini iyileştirmesi efsane tabiki. Bu arada ben kağıtta yazan mesajdan bahsetmiyorum. Özellikle Marconun mesajı yazdıktan sonra düşünüp yola çıkmasından ve Lütfünün yanında savaşa katılmasından bahsediyorum. Lütfü onu görürse yapışır bana katıl diye. Marco gibi bir karakter boşa çıkmamalı. Bence Oda bu adamı harcamayalım seride ana tayfada olsun dedi. Ana düşmanlarının ortak olduğunu düşünürsek mantıksız olmaz.
Marconun gerçekten doktor olmadığı bilgisi nerede geçiyor ? :D Hasır Şapkalara gelmeyince harcanmışta olmuyor. Serideki en güçlü adamın sağ kollu olmuş yıllarca Luffy'de kimmiş
Marco ve diğer WB Korsanları hatta bazı minkler tayfaya katılmalı.Çünkü artık klasik korsan tayfalarının zamanı geçti.İmparator devirmeye gidiyor Luffy.Bu işin sonunda da Luffy İmparator olacak.Ve bir İmparator tayfası oluşturmak gerekecek.

Tahminimce birçok korsan onlara katılacağı gibi Kaido devrildikten sonra da çoğu güçsüz korsan Hasır Şapka Filosuna katılacak.Hatta belki çok güçlü kişiler bile.Hele ki Queen baya tartışılmakta.Eğer Luffy onları reddetmek gibi bir aptallık yaparsa korsanların çoğu Karasakala katılacak.

Her türlü Wano sonu tayfayı çok büyük değişimler bekliyor
Sadece Carrot gelir.

Bu arada seri vaziyet alın,Kanjuro Momoyu elinden kaçırdı ve yeniden boyayıp Orochiye sundu.Momonun neredeyse hiç sahnesi yoktu.Bence bir şekilde kaçmayı başardı.

Marconun gerçekten doktor olmadığı bilgisi nerede geçiyor ? :D Hasır Şapkalara gelmeyince harcanmışta olmuyor. Serideki en güçlü adamın sağ kollu olmuş yıllarca Luffy'de kimmiş

Sadece Carrot gelir.
Asıl gelince harcanır yahu. Marco kim, Luffy kim yahu? Whitebeard'dan sonra Luffy'ye kaptan demek. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık