Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace gitmiş hiç mi bahsetmedi.
Ace sadece Wano'ya gittim durum kötüydü dese, Beyazsakal Wano'ya ışınlanırdı. Yani bunlar hep yalan.
Nekoya ben biraz gecikirim ama yine gelirim demek yerine kağıda yazması fazlaca saçma.
3 kelimeyi ezberleyeceğine güvenememiş de gitmiş bir de mektup yazmış. Paçalardan akıyor bildiğin.

Bu Kaidou ile Linlin kendi mekanları arasında den den mushi ile konuşurken, Linlin kendi mekanından Balıkadam Adasına konuşabilirken, bizim kınlar Neko ile neden bu bölüme kadar konuşamadı, o da garibime gitti şimdi.

Ben Marco’nun tayfaya katılması olayına çok şaşırmam. Marco zaten olabileceği en güçlü seviyede. Potansiyeli bu kadar. Ama ZORO ve SANJİ en üst potansiyellerinde değiller. Lütfü de zaten potansiyelin ucu komple açık. Zoro ve sanji bu arkta çok ciddi ödül artışı alacak o kesin. Karasakal ile düşman olacaklarsa çok ciddi adam ihtiyaçları var. Güç konusunda bu boşluk marco ile dolar. Bence gönderdiği mesaj bununla ilgili. Aradaki konuşmada bu işaret edildi. Tabiki bana göre.

Ayrıca tayfada gözcü boşluğu var. Lütfü-kaptan, Zoro-gerçek kaptan, Sanji-sapık aşçı, Brook-sapık müzisyen, Franky-sapık gemici, Jinbei-adam gibi adam dümenci,
Robin-cilveli arkeolog, Nami-cilveli hırsız rotacı, Choopper-civanım doktor. Kadroya adam olarak lazım bence.

Wano'dan haber gelmiyormuş, yav he he. Kaidou'nun mekanı bilinmiyor mu şimdi koca Yeni Dünya'da? Herif Wano'ya çökmüş 20 yıl bunların haberi olmamış he? Geçeceksin o işi. Hiç yoktan İzou'nun uğraması gerekirdi Wano'ya 20 yılda. 20 yıl arkadaş 20. Elin çocuğu küçük yaşta tanıştığı korsanla buluşmak için sabırsızlanır, bu arkadaş yeminli lordu ve öz kardeşinin olduğu Wano'ya 20 yıl uğramıyor?

Marco'nun mesajı da efsane. Kelimenin tam anlamıyla okuyucuya orta parmak çıkarmış Oda. "Gelemem ama bu mesajı gönder". Mesaj: biraz geç geleceğim. Cidden mi?
Oda iyice Ağaoğlu oldu reyis. Sloganımız, "yaptım oldu!" :artiz: Hatta daha sonra yüzsüzlük yapıp "ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" da der.

Ben Marco’nun tayfaya katılması olayına çok şaşırmam. Marco zaten olabileceği en güçlü seviyede. Potansiyeli bu kadar. Ama ZORO ve SANJİ en üst potansiyellerinde değiller. Lütfü de zaten potansiyelin ucu komple açık. Zoro ve sanji bu arkta çok ciddi ödül artışı alacak o kesin. Karasakal ile düşman olacaklarsa çok ciddi adam ihtiyaçları var. Güç konusunda bu boşluk marco ile dolar. Bence gönderdiği mesaj bununla ilgili. Aradaki konuşmada bu işaret edildi. Tabiki bana göre.

Ayrıca tayfada gözcü boşluğu var. Lütfü-kaptan, Zoro-gerçek kaptan, Sanji-sapık aşçı, Brook-sapık müzisyen, Franky-sapık gemici, Jinbei-adam gibi adam dümenci,
Robin-cilveli arkeolog, Nami-cilveli hırsız rotacı, Choopper-civanım doktor. Kadroya adam olarak lazım bence.
Doktor pozisyonu dolu kadroya Marco'da lazım değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık