Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo Kaidonun muhbiriymiş ya işte.
Tamam işte bende bu Shank olayını Kaido mu planladı yoksa Apoo olaya biraz rastgele mi dahil oldu onu düşündüm. Belki de Kid saldırmasaydı Shanks planı devam edecekti.

Shanks daha önce Kidleri yenmiş. Bakmış bu Kid tek başına bunları yenemeyecek ittifak kurmuş. Ya da ittifak kurduğunu sanmış.
Tamam Kid in Shanksa saldırmak istediği belli ama Kaido da bu Kid i kendi amaçları için kullanıyor muydu acaba.

Ayrıca karşı taraf güçsüz falan değil hala karşı tarafta 2 yonko var bizde ise 0.5 yonko var. Kek adasını hatırlayın kadın buldozer gibi önüne geleni ezip geçiyordu. Daha 2 hafta önce Kaido korsan kralı böcek ezer gibi ezmişti.

Var da bölüm kötü biz needek.
Sanji'nin sapıklığını sıradan olarak kabul etmiyorum.
Bigmom korsanlarına boş demek istemiyorum.

Marco olmasa boş bölüm seçeneği olsaydı keşke
İlla her şeyi ben yapıcam xD

Marco'nun gelişi gibi bomba = İyi
Koca Ana korsanları gibi boş = Kötü
Sanji'nin sapıklıkları gibi sıradan = Çirkin

böyle de değerlendirebilirsin.

Queen gözünü Drake'e dikmiş gibi geldi bana. Böyle bir hamle ile troll karakterine rağmen sahip olduğu konumu sonuna kadar hak ettiğini göstermiş olur Oda. Keşkem Drake avlasa......
Drake ilk akla gelen olduğu için onu yapmaz diye düşündüm. Who da Queen ölürse hesabı yapıp yerine göz koyduğunu belli ettiği için belki Drake, iç karışıklık çıksın diye Queen'e ispiyonlamıştır dedim. Sonuçta Law'u bırakan da o gibi.

Vista ? Shanks’ın tayfa ? Karasakılın tayfadaki Burgess ?
Yani orada abartı yapmıştım illa var öyle elemanlar 1,2 tane de olsa :D
Bbnin tayfada net vardır şuan herkeste adamlar meyve avına çıkıyorlar.
Shankstede vardır açıklanınca görürüz. Shanksin kendisinde bile çıkacak gibi duruyor.

Yav bizimkiler nasi kaciyor oyle :D Ulan Ordaki ekip saniyede Apoo"yu alabilecekken kulaklari kapatarak kacmak nedir haha
Birkac yorumda da gordugum gibi oda BM korsanlarini sanji gibi yapti, o kadar ekip bi marco"dan mi veya kingden mi kurtulamiyor arkadas, ki king bunlari dusururken koca anada vardi gemide.
Eger WB korsanlarinin cogu geldiyse marco ve izo ile birlikte iyice carsi karisacak. Bizim taraf inanilmaz saglam duracak diger ekipte gelirse. Lakin soyle bir durum var Kaido icin hala yetersiz. Nasil bir cozum sunacak Oda bakalim, bu arc Kaido oyle ya da boyle dusmeliki Oden reyizin intikami alinmis; kinlarin sozu tutulmus olsun.

Drake ilk akla gelen olduğu için onu yapmaz diye düşündüm. Who da Queen ölürse hesabı yapıp yerine göz koyduğunu belli ettiği için belki Drake, iç karışıklık çıksın diye Queen'e ispiyonlamıştır dedim. Sonuçta Law'u bırakan da o gibi.
İlk akla gelen hoş bir senaryo olduğu için hala umutluyum ben.
Law'ı bırakanın Drake olduğu netleşmedi sanki. Gönlüm hala Yamato'dan yana sjsjsjsj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık