Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler da Marco hakkında konuşan kişi için jewelry bonney demişlerdi ama kimse tahmin edemedi galiba kim olduğunu :D bahsi geçen kişi 16.Tümen komutanı Izo. WB tayfası tam takır sahalara döndü o7

Spoiler da Marco hakkında konuşan kişi için jewelry bonney demişlerdi ama kimse tahmin edemedi galiba kim olduğunu :D bahsi geçen kişi 16.Tümen komutanı Izo. WB tayfası tam takır sahalara döndü o7
Söylendi aslında o :) WB tayfası bir araya gelmesin yav.Beyazsakal olmadan hep bir eksiklik olur.

Tamam işte bende bu Shank olayını Kaido mu planladı yoksa Apoo olaya biraz rastgele mi dahil oldu onu düşündüm. Belki de Kid saldırmasaydı Shanks planı devam edecekti.

Tamam Kid in Shanksa saldırmak istediği belli ama Kaido da bu Kid i kendi amaçları için kullanıyor muydu acaba.
Adamların hiçbir icraati olmadı ki. Kullansa saldırmazdı. Shanks'a saldıracaz dediler Kaido gökyüzünden indi. Burda şunu sormak daha mantıklı. Shanks, Kaido'yu mu kullanıyor. Onun cevabı da hayır ama bu soru daha mantıklı olurdu.

Spoilerda BM korsanlarının durumuna üzülmüştüm, bölümü okuyunca tekrar üzüldüm arkadaş. Koskoca Yonkou tayfasının düştüğü hallere bak. Smoothie denen işlevsiz ne zaman işe yarayacak acaba.

Anladığım kadarıyla sadece Neko ve İzo gelmemiş olabilir. Bu arc hasır şapka filosunu görmek mükemmel olurdu.

Spoilerda BM korsanlarının durumuna üzülmüştüm, bölümü okuyunca tekrar üzüldüm arkadaş. Koskoca Yonkou tayfasının düştüğü hallere bak. Smoothie denen işlevsiz ne zaman işe yarayacak acaba.

Anladığım kadarıyla sadece Neko ve İzo gelmemiş olabilir. Bu arc hasır şapka filosunu görmek mükemmel olurdu.
Büyük ihtimal gelecekler.Gazetede Wano'da savaşın kopacağı belirtilmişti.

Bu Oda'nın Sanjiye özel kadınlara genel bir uyuzluğu var. Bunu çözersek One Piece bir adım ötede.

Bu Marco nerden duymuş Big Mom korsanlarının ittifakını onu çözemedim.Olayın içinde bizimkilerin haberi yoktu bu herşeyi duymuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık