Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklımda Deli Sorular

Oda espiri yapıyor ama neden kimse gülmüyor?
Şimdi bu mizah mı kara mizah mı?

Sanjinin sapıklığın bir sınırı yok mudur?

Aponun meyvesi bir tıkaçla iptal mi? Kulaklık olsa olur mu?

Black Maria genelev patroniçesi mi?
Nami ve Carrot arc sonu kötü yola düşer mi?

Numbers 8 den 0 kadar geriye doğru gider mi?

Wanonun izole olmasının nedeni şelale mi?

Kid ve kiler, Luffy ve Zoronun bir üst modeli mi?

Bm ve choppi ilk bakışta bişeyler olur mu ?
(Bm hiç böyle melul melul bakmamıstı..)

Izo hangi sıfatla wanoyo dönüyor?

Zoronun gözü wanoda açılacak mı?

Luffy (iç görüş) maymun gözünü açar mı?

Eski beyaz bıyıkların ağır toplarıda geldi mi?

Üçüncü şelale vakası olur mu?

Hancocku ve tayfası wanoya gelir mi?

Kaido ölse daha janjanlı olmaz mı?

Kayalar yan yana savaşacak mı?

Yeni amiral wanoya gelir mi?

Son düzenleme:
Yonko tayfalarında meyvesiz eleman yok, hasır şarpkaların sadece 4ü meyve kullanıyor. İlginç bir detay

Big Mom Korsanları gelemiyorsa ve bir de üstüne Marco yanında güçlü dostlarla geldiyse bizim ittifak halihazırda düşmandan hemen hemen daha güçlü olmuş olmadı mı? Hasır Şapka tayfasının power-up alıp karşıdan güçlü adam eksiltmesine gerek kalmadı gibi hissediyorum, ittifakta yeterince güçlü kişiler var zaten. Koskoca iki Yonko'nun karşısına çıkılacak ama ilk defa bizimkiler underdog değil gibi.

Ha aksi olur da bizimkiler bir ton power-up ile zar zor işin içinden çıkarsa bu sefer de Kaido tayfası ile Big Mom tayfası arasında inanılmaz bir güç farkı oluşmuş olacak.

Big Mom Korsanları gelemiyorsa ve bir de üstüne Marco yanında güçlü dostlarla geldiyse bizim ittifak halihazırda düşmandan hemen hemen daha güçlü olmuş olmadı mı? Hasır Şapka tayfasının power-up alıp karşıdan güçlü adam eksiltmesine gerek kalmadı gibi hissediyorum, ittifakta yeterince güçlü kişiler var zaten. Koskoca iki Yonko'nun karşısına çıkılacak ama ilk defa bizimkiler underdog değil gibi.

Ha aksi olur da bizimkiler bir ton power-up ile zar zor işin içinden çıkarsa bu sefer de Kaido tayfası ile Big Mom tayfası arasında inanılmaz bir güç farkı oluşmuş olacak.
Bana da garip geliyor bu. Her zaman bir imkansızlık olurdu öncesinde. Nasıl yenecekler nasıl olacak o iş diye düşünürken; Marco, kızıl kınlar, novalar, bizimkiler derken bizimkiler fena güçlü oldu.

Big Mom olmasa her bir Kaido tayfası üyesine 2 3 kişi düşüyor güçlü olarak.

Zoro'nun pasif rol almasını unutturacak kadar güzel ve eğlenceli bir bölümdü. Marco'nun hatırına çok güzel seçeneğini işaretliyorum. Çok güzel seçeneği yok gerçi nası anket bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık