Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cidden Sanji>Zoro ya da Sanji=Zoro diyen 2 üye filan tanıdım.

Zoro Luffy'den güçlüdür ve ya ona denktir diyen üyeleri saymaya vakit yok.

2 kişiyle bir azımsanmayacak bir kitleyi bir tutanlar var. :hhh:
İkiden fazla bile olsa pek göz önünde değil. Battal kadar heveslisini görmedim en azından mesela bu aralar. Zaten Sanji’nin konusuna girdiğinde yorumların yarısından fazlasının karaktere giydirenlerle dolu olduğu bir forumdayız. Zoro ile bir tutmak zor bencede konu abartı olunca. :D

Luffy ve Zoro’yu birlikte görmeyi seviyorum. Arcın başlarından beri beraber takılmıyorlardı. Zevkli olacak okuması.

Boş yapıyorum zaten reis, ama ironik yazdın mı güzel yazıyorsun cidden. xd
bu gelen spoiler ile önceden gelen çelişiyor mu? belki de kronolojisi farklı

-Zoro Luffy sinirlendiği için ona kızıyor ama sebebini öğrenince (yemek israfı) o da sinirleniyor.
-Queen Uçan Altılıdan birini çıkaracakmış, boşalan yere Zoro ve Luffy'i kim indirirse onları koyacakmış, aşağıdaki adamlarına söylüyor büyük ihtimalle.

- Kid ve adamları, direkt düşmana doğru koşuyorlar ama Luffy onu bir şekilde buluyor(muhtemelen haki ile) ve planı takip etme konusunda ikna etmeye çalışıyor. Kid reddediyor, Luffy "O zaman seni durduracağım" diyor. (Bu kısım çok şüpheli, çünkü görüntüler çok net değil. Aralarında bir konuşma var ancak konu farklı olabilir.)
- Zoro tünellerde kayboldu. (Kanjuro'nun bulunduğu tünellere benziyor).

Abi yalnız o kadar uçuk anket açarsan millet Zoro'ya oy verir. :D Ciddi değillerdir diye umuyorum.
umudunu kaybetme :dd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık