Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu gelen spoiler ile önceden gelen çelişiyor mu? belki de kronolojisi farklı

-Zoro gets annoyed at Luffy for getting angry but when he finds out his reason (food waste), he also gets angry.
- Queen wants to remove one of the Flying 6 and will offer the vacant seat to whoever can defeat Luffy and Zoro.

- Kid ve adamları, direkt düşmana doğru koşuyorlar ama Luffy onu bir şekilde buluyor(muhtemelen haki ile) ve planı takip etme konusunda ikna etmeye çalışıyor. Kid reddediyor, Luffy "O zaman seni durduracağım" diyor. (Bu kısım çok şüpheli, çünkü görüntüler çok net değil. Aralarında bir konuşma var ancak konu farklı olabilir.)
- Zoro tünellerde kayboldu. (Kanjuro'nun bulunduğu tünellere benziyor).

umudunu kaybetme :dd
Tünelden gözlem hakisiyle çıkıp Luffy`nin yerini buluyormuş.

Hawkins ne zamandır ortalıklarda yok. Law'ı kurtaran büyük ihtimal Drake çıkacak, acaba onu ikna etmiş midir?
Novalar hedefleri olan, önemli karakterler. Kaido düşecekken neden onun için dövüşüp mücadele etsinler ki?

Nasıl bağlayacak bilmiyorum ama ikisini bir şekilde bizimkilerle ittifak haline sokacak. Nasıl 1 bölüm önce Pekoms'u vuran Bege 1 bölüm sonra oturup Luffy ile konuşuyorsa bunlarda da benzer şeyler olacaktır.

İşte mantıkta son nokta bu bundan sonra nirvana :oleyo2:

Oda formundasın gene çaka:alkis:l
Ya bir şeyler planlıyor Queen ya da Klasik Oda. :D

@Monkey D. Luffy Queen, Luffy`in Katakuri ve Cracker`i yendiğini biliyor mu ki?
Doflamingo'yu yendiğini herkes biliyor. Uçan altılıdan bile Dof'u alan çıkar mı tartışmalı konu.

Luffy'nin ödülünün 1.5 milyar olduğunu ve 5. yonkou diye anıldığını biliyor. Kral hakisini de gördü. Big Mom'ın partisini dağıtıp kaçabildiğini de öğrendi.

Katakuri ve Cracker bilgisi yok sanırım. Gizli kaldı.

Ama tüm bunlara rağmen yenmeleri için yıkımcı değil de böyle birilerini yollaması ve uçan altılıdan birini halletme planı yapması

Ya Oda'nın klasik mantık hatası

Ya da Queen'in başka planları olduğunu gösteriyor.

Luffy ve Zoro’yu birlikte görmeyi seviyorum. Arcın başlarından beri beraber takılmıyorlardı. Zevkli olacak okuması.
One Piece için en çok sevdiğim şey herhalde bu ikisinin birlikte takılması. Bi de Nami ekleyebilirsin ama 3'ü bir araya ne zaman geldi hatırlamıyorum artık.

Novalar hedefleri olan, önemli karakterler. Kaido düşecekken neden onun için dövüşüp mücadele etsinler ki?

Nasıl bağlayacak bilmiyorum ama ikisini bir şekilde bizimkilerle ittifak haline sokacak. Nasıl 1 bölüm önce Pekoms'u vuran Bege 1 bölüm sonra oturup Luffy ile konuşuyorsa bunlarda da benzer şeyler olacaktır.

Ya bir şeyler planlıyor Queen ya da Klasik Oda. :D

Doflamingo'yu yendiğini herkes biliyor. Uçan altılıdan bile Dof'u alan çıkar mı tartışmalı konu.

Luffy'nin ödülünün 1.5 milyar olduğunu ve 5. yonkou diye anıldığını biliyor. Kral hakisini de gördü. Big Mom'ın partisini dağıtıp kaçabildiğini de öğrendi.

Katakuri ve Cracker bilgisi yok sanırım. Gizli kaldı.

Ama tüm bunlara rağmen yenmeleri için yıkımcı değil de böyle birilerini yollaması ve uçan altılıdan birini halletme planı yapması

Ya Oda'nın klasik mantık hatası

Ya da Queen'in başka planları olduğunu gösteriyor.
Queen`in boş yapması işte, oyalama derdindedir. Ne planı olacak ki? Dediğin gibi Tobi Roppodan birini indirmek için böyle bir oyalamaya ihtiyacı mı var? Kendi başına indirmesi veya çıkartması bi üyeyi suçsa eğer, ben Luffy ve Zoro`yu yakalayana boş koltuk vaadettim o yüzden demesi bir şeyi çözmez ki. Önce bizimkilerin yakalanması sonra koltuk düzenlemesi yapması lazım. Bizimkiler yakalanacaksa da haklıymış zaten.
Aslında gözlem hakisi kullandığı için kayboluyormuş.:hhh:
:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık