Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatırlarsan Dressrosa'da Franky'ye kısa bir dövüş çizmişti. Muhtemelen çoğu karakter için ondan daha kısa dövüşler çizip işi bitirecek. Zahmet ederse tabi. Bana kalsa alt seviye karakterleri yendi desin geçiştirsin çok önemli değil. Elit kısma sağlam dövüş çizsin. Sonuçta arcta toplasan 6-7 tane önemli dövüş var.
Zaten 6-7 kişinin dövüşünü düzgün çizse efsane olacak ama şuana kadar ki performansına bakarsak zor gibi.

Sanji o yemeği döken kişiyi görseydi savaş çoktan başlamıştı:D En son biri yemeği döktü diye başkente Page One ve Drake gelmişti.

Sanji’nin diğerlerinden ayrılmasını isterdim en azından jinbe veya robin olsaymış yanında. Hele nami’nin yanında çocuk rahat takılamıyor bir de yetmezmiş gibi chopper ve Ussop’da var:/ Sanji bu korkak üçlüyü korumak için kim bilir ne hallere düşecek.

Zoro’nun macerası ilginç olacak.
Luffy falan da iki bölüme kalmaz olay çıkarıp ortalığı karıştırır zaten.
Bu arada ilerleyen bölümlerde nedense Zoro ve Sanji’nin yolları kesişecek diye düşünüyorum.
Tayfa hiçbir zaman baştaki formasyonla ilerlemedi sonrada dağılmalar değişiklikler falan oluyor. Zaten şunu biliyoruz hiçbir şey plana göre gitmeyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık