Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin varlığı bir şeyi değiştirmediğinden adamı oraya atıp oynatıyorlar, Zoro'nun varlığı olay olduğundan adamı kaybedip duruyorlar.

Fark var kıskanma :artiz:
Dediğim gibi büyük işi Luffy yapar Ennies Lobby'deki gibi. Araya Zoro'yu niye katıyorsun sürekli? Zoro daha verdiği sözü yerine getirmemiş biri. Sözde Luffy geldiğinde Samuray'ları hazır edecekti. Onu da Luffy yaptı. Bir işe yaradığı yok.

Dediğim gibi büyük işi Luffy yapar Ennies Lobby'deki gibi. Araya Zoro'yu niye katıyorsun sürekli? Zoro daha verdiği sözü yerine getirmemiş biri. Sözde Luffy geldiğinde Samuray'ları hazır edecekti. Onu da Luffy yaptı. Bir işe yaradığı yok.
Verdiği sözü tutmadı derken utanmıyorsun değil mi, avatarındaki açmam diyen çocuğu ne çabuk unutmuşsun xD

Olay birinin ağır gelmesi arcye diğerinin hafif kalması, anlamamazlıktan gelebilirsin tabi :oleyo2:

Yanlış çeviri.

Zoro önce bir işe yarasın sonra bahsederiz Zoro'dan.
Yanlış çeviri falan değil, bir kelimenin 10 anlamından işine geleni yerleştirip ama öyle dememiş yapacaksak, Zoro'nun sözüne de bir şeyler buluruz :ehe:

Zoro basar geçer diye adamı yedek oynatıyorlar, eee tabi sonuçta biraz rekabet olmalı ki izlensin meret :gamyon:

Yanlış çeviri falan değil, bir kelimenin 10 anlamından işine geleni yerleştirip ama öyle dememiş yapacaksak, Zoro'nun sözüne de bir şeyler buluruz :ehe:

Zoro basar geçer diye adamı yedek oynatıyorlar, eee tabi sonuçta biraz rekabet olmalı ki izlensin meret :gamyon:
Bul o zaman.:(

Niyet elçiliği yapacağına olanı yorumla. Zoro daha Luffy'e söylediği şeyi yapmadı. Yapacak bir durum da daha olmaz. Anladık ki boş konuşmuş.

Bul o zaman.:(

Niyet elçiliği yapacağına olanı yorumla. Zoro daha Luffy'e söylediği şeyi yapmadı. Yapacak bir durum da daha olmaz. Anladık ki boş konuşmuş.
Boş konuşanların resine olan tutkun olmasa kabul edecem o olayı ama seninki dostlarımı arkadan bırakmam dedi bıraktı gitti, kaçmam dedi kaçtı gitti boş konuşan arıyorsan önce avatarı değiştir bir zahmet.

Bulmakta sıkıntı yok sen gelirken En Şekil Duruşu sergilerim demiştire çekeriz onu merak etme :hhh:

Bana bir şeyler oluyor bu hayra alamet değil.
Uzun zaman sonra ilk defa bölümü beğendim. Naaptım bilmiyorum. Son zamanlardaki rezilliklerden folayı çitayı aşağı çektim bilmeden de o yüzden mi oldu, epeydir izlemediğimden özledim de mi oldu, bu aralar keyfim kaçıktı da iyi mi geldi anlamadım ama öyle pek ahım şahım olmadığı halde beğendim bölümü.
Gerçi sonda gözüm Sanji'yi aradı ama yapacak bir şey yok. Yemeğin israf edilmesi, Luffy gibi bir pis boğaz için de kızılacak bir şey sonuçta.
Yalnız kafama bir şey takıldı. Kanjuro'nun sahnesinde arkada nota resimleri vardı, bir çeşit müzik efekti herhalde. Ama neden anlayamadım.

Robin ve Jimbei'nin arkasında fark ettiğimiz tip kim diye düşünürken aklıma Apoo geldi. Adamı halen görmedik. Acaba o olabilir miydi?
Duyuru konusunda da genele katılıyorum. Linlin'in hazırlığı bu kadar uzun sürdüğüne göre kız annesi olarak süsleniyor demektir. Hadi hayırlısı.
Sanjiyle alakalı aslında uzaktan bir hanımefendi adını söyleyince haberi oluyor ya ya da kalbi kırılıyor, bu yemek olayında da öyle bir sahne olmalıydı bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık