Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King bunları yenerken hırpalanır bizden biride buna tek atar dicemde bu hikaye tutmasın ya beğenmedim

Başlıyor bakalım
Big Mom'un olması var olan dengesizliği yıkıp masayı deviriyor. Denizciler bile gelse böyle bir ittifakta nasıl bir etki yaratabilir ki?
Bir de Mont d'Or var, kapalı kutu resmen. Bir şekilde yenilse efsane bir ordu çıkar bize. Acaba dedirtiyor Oda nedense, Kek adasında açılmayan kutu şimdi açılır mı? Çünkü kitap dünyasında ender canavarlar, hayvanlar, tutsaklar da vardı. Ortam bildiğin curcuna olur.

Oda bana mıçacak gibi geliyor. Adam teke tek vs'yi zar zor çiziyor. Bu kadar karakterin savaşlarını nasıl çizecek. İnşallah hepsine savaşları şu kadar sürdü deyip geçmez.

Oda bana mıçacak gibi geliyor. Adam teke tek vs'yi zar zor çiziyor. Bu kadar karakterin savaşlarını nasıl çizecek. İnşallah hepsine savaşları şu kadar sürdü deyip geçmez.
Hatırlarsan Dressrosa'da Franky'ye kısa bir dövüş çizmişti. Muhtemelen çoğu karakter için ondan daha kısa dövüşler çizip işi bitirecek. Zahmet ederse tabi. Bana kalsa alt seviye karakterleri yendi desin geçiştirsin çok önemli değil. Elit kısma sağlam dövüş çizsin. Sonuçta arcta toplasan 6-7 tane önemli dövüş var.

tepede queen var şarkı söylüyor dans ediyor, luffy yukarı bakıyor kalabalığın içinde.

Amaaan fark edebilmek lazım onu da. İyi görmüşsün. :hhh:

Luffy kızmış. Bildiğimiz Luffy tavrında ilerlerse orayı dağıtmadan bırakmaz. Dağıtırsa da ilk inen Queen olacak gibi. Bakalım. :D

Bolum keyifli bi bolumdu bence, jimbei ve robin saglam olmus. Sanji her zamanki sapikliklarinda. Zoro reyiz gene kayiplarda , la yeter artik . :D Luffy"de kolpadan bakisini atmis. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık