Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro seri bittikten sonra hikayeye dahil olacakmış. Bizimkiler büyük bir savaş verip Kaido'yu indirecek. Ondan sonra Wano'nun kapıları açılacak ve Luffy, Raftel'i bulacak. Büyük Savaş falan derken aradan bir kaç yıl geçecek. Daha sonra Zoro "Kaido seni kesmeye geldim" diyerek Wano'nun ortasına inecek. Simitçi bıyıkları yeni çıkmaya başlamış Momo karşılayacak onu "Usta savaş biteli çok oldu. Luffy, Korsanlar Kralı oldu bile üstüne ben de Shogun oldum" diyecek. Kaido'yu indirmemizin üzerinden 6 yıl geçti". Zoro hemen güncel en iyi kılıç ustasının kim olduğunu soracak. "Babun King" diye biri diyecek Momo. Zoro gidip Babun King'i bulacak sonra. İki yıl boyunca kapıştığı Babun olmuş kral... Perona'yı da hanımı yapmış. Perona'nın kolunda şahin gözlü bir bebek. "Mihawk yıllarca gelmeni bekledi sen gelmeyince kendini Babun'a kestirip intihar etti. Çocuğum yetim, ben dul kaldım. Geçim sıkıntısından bu Babun'la evlendim, boyun posun devrilsin Roronoa Zoro" diyecek. Roronoa Zoro bunu duyunca hayır hayır hayır diye bir ormanın içine koşturacak. Böylece bir daha kimse Zoro'dan haber alamayacak. Oda onaylı.
:alkis::alkis:

En azından Law'ın aklında ki planına dahil değiller. Bozacaklarını bildiği için katmadı.Planı tutunca kimin dağıttığının kendisi için bir önemi olacağını sanmıyorum. Ona göre işlenişli bir plan kurguladığını düşünüyorum. :D
Law'ın planı bana Osman Aga'nın taktiğini hatırlattı, arkadan dolanalım verelim odunu.:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık