Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamın elinin ayarı yok.

Black maria bir önceki sayıda normaldi. Ne ara deve dönüştü. Bu arada ben tasarımına hasta oldum.

Şimdiye kadar çıkan tüm spoiler 2 sayfanın spoilerıymış.

Ayakların gözüktüğü kısımda herkes normal boyutta gözüküyordu, Maria'nın meyvesiyle alakalı olabilir. Gerçi Drake'in arkasındaki kişi tam belli olmuyor ama bilemedim.

Karakter tasarımları güzel ama çok bi beklentiye sokacak tipleri de yok açıkcası. Foods Poo tam Brook'a yakışır bir rakip gibi duruyor.

Ayakların gözüktüğü kısımda herkes normal boyutta gözüküyordu, Maria'nın meyvesiyle alakalı olabilir. Gerçi Drake'in arkasındaki kişi tam belli olmuyor ama bilemedim.

Karakter tasarımları güzel ama çok bi beklentiye sokacak tipleri de yok açıkcası. Foods Poo tam Brook'a yakışır bir rakip gibi duruyor.
Aynen Brook en son anca ryuma ile kılıç dövüşü yaptı galiba. Şöyle adam akıllı bir kılıç ustası ile dövüşsün.

X Drake kadar güçlü değillerse (ki muhtemelen değiller) Zoro'yu alamazlar.Eğer 2 3 tanesi Drake kadar güçlülerse Zoro'yu alabilirler.
Ama Zoro sadece biriyle ilgilenir tahminimce.Hatta belki ilgilenmez.

400 900 olayı ne?
Ödül meselesi.

Senin için 400-900 olayının gerçek olması pek önemli değil bence. :D
Haklısın. Bunlar Roronoa Zoro için küçük ayrıntılardır :)

Big Momdaki eksik 3 ırktan biri Kingdi, biri de Black Maria olması gerek. Teklif edecek ki acaba tayfaya gel diye ^^

Big Momdaki eksik 3 ırktan biri Kingdi, biri de Black Maria olması gerek. Teklif edecek ki acaba tayfaya gel diye ^^
Bm bu sağı solu belli olmaz.

Niyeyse bu Flying Six bizimkilerle yola devam edecekmiş gibi bir his var. Çok fena yancı tipi var bunlar da.

Sasaki Balık adam Jinbei ile bir olayı varsa birbirlerine küsküyü verdikten sonra öpüşüp barışırlar.

P1 sanji'nin çırağı olsa güzel olur. Ulti yancı olarak katılır. Ulti ve Carrot iyi ikili olur.

Black Maria, tayfada ki dev olur ve hikaye örgüsü olarak belki Lokiye bağlanır.

Drake denizci muhtemelen bizimkilere sempati besleyecek.

Şu son adam da Gin çıkarsa veya Gin'in akrabası yine sanji üzerinden bağlanabilir tayfaya.

Corona maskesine kurban olduğum Ulti'si ne kadar şirinsin sen öyle *******. Black Maria'yı tayfaya istiyorum ablamız yükseldikçe ben de yükseldim. O gelmezse Ulti gelsin boşa gitmesin yalandan gte gelmesinler, kıyamam. Bölüm içerisinde ergen page veya yanındakilerin ağzından bir Sanji muhabbeti duyarız umarım. Dövüş kısa sürmüş olsa da, Sanji'nin o kadar vurduktan sonra en azından psikolojik bir etki bırakması lazım rakibi üstünde. Mangakanın bu tarz sahneleri herkese bol keseden dağıtıp Sanji'yi geri plana atmasına ifrit oluyorum. Drake de gerçekten karizma bir kardeşimiz umarım çöp çıkmaz ve gelecek neslin amirallerinden biri olacak kadar geliştirir kendini. Genel olarak bu uçan altılı Usopp ve Nami'nin billur geçerek döveceği tiplere benziyor ama hadi hayırlısı bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık