Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok kötü tipler ve nedense page one hiç geçenki haline benzemiyor ?
çünkü zoan formunda değil :S biliyorsun hayvana dönüşünce çehresi çok değişiyor insanların. mesela lucci ortalama bi adamken maskülenitenin dibine vuruyor, yüzü deşiyor vb. aynısını xdrake hibrit formunda da görebilirsin, burnu falan bi acayip cüssesi büyük vs.

ayrıca tipleri kötü değil :artiz:

çünkü zoan formunda değil :S biliyorsun hayvana dönüşünce çehresi çok değişiyor insanların. mesela lucci ortalama bi adamken maskülenitenin dibine vuruyor, yüzü deşiyor vb. aynısını xdrake hibrit formunda da görebilirsin, burnu falan bi acayip cüssesi büyük vs.

ayrıca tipleri kötü değil :artiz:
Aa o doğru zoan değil şuan ama tipler bence leş.

Kaido da bu savaş da hibrit forma girer mi acaba? Veya bu dragon meyvesinde hibrit forma dönüşme yok mu?

Geçen hafta spoiler verenlerden birisi Page One ile Ulti'nin kardeş olmadığını yazmışç
Gerçi bir yorum öncesinde artık bana spoiler vermeyecek konuştuğum kişi demiş ama bilemedim şimdi.

Maria iyiymiş. Görüntülü canlı yayın falan mı dedim de bi dev büyük ihtimal. İlginç bir panel görüntüsü olmuş.

Kılıç ustası olan maskeliymiş. Bacakları da uzun. Sanırım uzun boylu veya uzun bacak kabilesinden bir kılıç ustası. En baştaki de balık adam galiba. Valla 6lılar güçlü duruyor. Aralarında boş adam yok gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık