Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ilk gördüğümden beri bende bunu düşünüyorum acayip benziyorlar. Tam rakip
Karışıklık çıkacaksa Flying Six'i gönderebilirler. Yanlarında Apoo'da olursa Kid'in intikamını almasını isterim.

Hatta asıl dövüşler öncesi şöyle eşleşmeler olabilir.

Apoo vs Kid. Tamamlanmasa bile Kid en azından bu şaklabana bir kere vursun.
Öndeki eleman vs Sanji.
Samuray eleman vs Zoro
Kadın vs Robin ve Nami
Page One vs Killer. Başa birisiyle daha dövüşebilir.
Kalan Flying Six elemanı vs herhangi biri.

Drake'in ise taraf değiştirmesi için uygun bir an olabilir. Gerçi biraz erken olur ama olsun. Luffy ise bunlara karşı dövüşmez. Pek sanmıyorum ama belki Kaido'nun çocuğu gözükürse yeni tekniğini gösterebilir.

Arkada da kılıçlı eleman var o da Zoro'nunki mi olur?
Olabilir. Yukarıda yazdım zaten. Ancak ana dövüşlerinin olmasını beklemiyorum. Oven, Daifuku seviyesinde karakterler olsun bunlar. Açıkçası Sanji'de suit olmamasına rağmen bunları yenebileceğini gösterdi. Suit ve Enma almışken bunlar etkileyici gelmez gibi geliyor.

Peki sen ne düşünüyorsun. Luffy bu yeni haki tekniğini bir komutan yerine ilk Kaido'nun çocuğunda denemesin? Kart olarak Ace rolü onda olabilir.

Olabilir. Yukarıda yazdım zaten. Ancak ana dövüşlerinin olmasını beklemiyorum. Oven, Daifuku seviyesinde karakterler olsun bunlar. Açıkçası Sanji'de suit olmamasına rağmen bunları yenebileceğini gösterdi. Suit ve Enma almışken bunlar etkileyici gelmez gibi geliyor.

Peki sen ne düşünüyorsun. Luffy bu yeni haki tekniğini bir komutan yerine ilk Kaido'nun çocuğunda denemesin? Kart olarak Ace rolü onda olabilir.
Kaido'nun çocuğu olayı yanlış çeviri gibi duruyor ama bakalım. Onun dışında Flying Six'e önem veriyormuş gibi geldi bana. Güçlü çıkabilirler.

Drake taraf değiştirmez gibi geliyor, adam denizci işte konumunu koruyup el ense takılır..Yonkou'yla savaşacağına Hasır'la savaşır daha iyi :)

En çok Flying Six'i merak ediyorum bakalım Sanji nasıl bir plastik cerrahi operasyon yapmış Dino'ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık