Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Page1 ın burada olması uyanışı açtığını gösterir bence. Ne de olsa zoan. Orada sanjinin sağlam bırakması imkansız gibi.

Karışıklık çıkacaksa Flying Six'i gönderebilirler. Yanlarında Apoo'da olursa Kid'in intikamını almasını isterim.

Hatta asıl dövüşler öncesi şöyle eşleşmeler olabilir.

Apoo vs Kid. Tamamlanmasa bile Kid en azından bu şaklabana bir kere vursun.
Öndeki eleman vs Sanji.
Samuray eleman vs Zoro
Kadın vs Robin ve Nami
Page One vs Killer. Başa birisiyle daha dövüşebilir.
Kalan Flying Six elemanı vs herhangi biri.

Drake'in ise taraf değiştirmesi için uygun bir an olabilir. Gerçi biraz erken olur ama olsun. Luffy ise bunlara karşı dövüşmez. Pek sanmıyorum ama belki Kaido'nun çocuğu gözükürse yeni tekniğini gösterebilir.
Ben Flying Six'i bu kadar çabuk göstereceğini sanmıyorum. Kaido'nun da ordusunun dereceleri var. Önce yapay meyve kullanımlarını gönderir. Ondan sonra biraz daha güçlülerini gönderir. Zaten merkeze varmak için iki yol var. Grup ikiye bölünecek. Ben bölünen gruplardan birinin ilerlerken pusuya düşeceğini de düşünüyorum. Daha merkeze kadar önemli bir mücadele görmeyiz bence.

Üye silindi 5562

Carrot nereye kayboldu yine ya. Flying six’ teki kadınla o eşleşsin ve iyi bir dövüş çıksın istiyorum. Nami ve Robinin karşılaşmalarından tat alamıyorum. Sonrada tayfaya katılsın tabi:alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık