Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Sanji'nin üzerindeki lanet Kid'e geçti. Hiç istemem böyle olmasını ama yeni şamar oğlanı Kid olacak gibi bi his var içimde. Law'un tanıtıldığı arc adamı yeni bir ana karakter gibi göstermişti resmen. Punk Hazard'da kaç genç Law'a gönlünü kaptırdı kim bilir... Kid ise gözüktüğünden beri doğru düzgün bir işe imza atamadı. "Snack'i yendi" bile diyemedi Oda. Kapkaççı gibi pıçaklayıp kaçmış adamı. Bir de yeteneksiz aktörler gibi sürekli aynı mimiği yaptırıyor çocuğa Oda. Teknikleri de hala aynı, mıknatısla metal çekip kol büyütmeli.
Yalnız bu da beni korkutan diğer senaryo. Kid şabondi zamanı "Birinin ödülü Luffyden fazla" dendiği zaman oha lan nasıl olur bu herif efsodur kesin moduna soktu beni. Sonra aradan 2 sene geçti adamı parçalamış yetmezmiş gibi adasına Kaidoya gönderip dövdürmüş... Ve o kadar çok aksiyona giren adamın ödülü 470m... Dalga geçer gibi değil mi? Yine Luffyle denkmiş gibi çizip bizi yükseltiyor ama sonu Sanjiden beter olacak gibi. Önce adamı tek yedi. Sırada bu var kesin... Sonu hiç iyi olmayacak. Oda birini yüceltiyorsa sonu tek vuruş oluyor genelde.

Edit: Tek vuruş diyince Oden geldi aklıma. Odanın en büyük kurbanlarından. Adamı öyle bir övdü öyle bir yüceltti ki sonunu tek vuruşa bağladı yine.

Üye silindi 5781

Yalnız bu da beni korkutan diğer senaryo. Kid şabondi zamanı "Birinin ödülü Luffyden fazla" dendiği zaman oha lan nasıl olur bu herif efsodur kesin moduna soktu beni. Sonra aradan 2 sene geçti adamı parçalamış yetmezmiş gibi adasına Kaidoya gönderip dövdürmüş... Ve o kadar çok aksiyona giren adamın ödülü 470m... Dalga geçer gibi değil mi? Yine Luffyle denkmiş gibi çizip bizi yükseltiyor ama sonu Sanjiden beter olacak gibi. Önce adamı tek yedi. Sırada bu var kesin... Sonu hiç iyi olmayacak. Oda birini yüceltiyorsa sonu tek vuruş oluyor genelde.
Bence Oda bu yaptıklarını , Kid'te Kral Hakisini göstererek telafi etti.Tek yemesi çok normal , gözü kara Luffy gibi.Luffy de tek yedi. Ama dediğin gibi senaryo gereği bu savaşta Kaido'nun karşısına çıkmaması için kötü bir şey yaşaması gerek. Buyuk ihtimalle Kaido ,Kid'in biletini keser , tokatlar.
Kid'e güzel bir misyon yükledi aslında. Senin bu dediklerin de doğruluyor o misyonu.

Bence Oda bu yaptıklarını , Kid'te Kral Hakisini göstererek telafi etti.Tek yemesi çok normal , gözü kara Luffy gibi.Luffy de tek yedi. Ama dediğin gibi senaryo gereği bu savaşta Kaido'nun karşısına çıkmaması için kötü bir şey yaşaması gerek. Buyuk ihtimalle Kaido ,Kid'in biletini keser , tokatlar.
Kid'e güzel bir misyon yükledi aslında. Senin bu dediklerin de doğruluyor o misyonu.
Kral haki olayını unuttum bak ben. Beklentiyi bu kadar yükselttiğine göre kesin Kid tek yiyecek...

Edit: Hatta tam olarak Kid böyle atarlı matarlı en önden gider. Luffyden hemen önce Kaido ile karşılaşır tabi buralar bize gösterilmez sonra Luffy büyük bir kapıyı kırıp içeri girer bir de ne görsün Kaido aynı momoyu avuçladığı gibi Kidi avuçlamış Kid kan revan içinde... Tam olarak böyle olur.

Jabrada en güçlü tekkai yoktu sanırsam.Sadece saldırırken de tekkai yapabilen tek adamdı diye hatırlıyorum.
Hmm, tekrardan bakmak lazım, lakin Jabra hem otorite olarak hem de aktif yetenek kullanımı olarak net öndeydi Kiku'dan.

Sanji bunu beğendi. :)
:oops::(:(

Eline sağlık güzel yazı.

Hatchi 8 milyon Kuroobi 9 milyon ödüle sahipmiş bu arada.Bunu eskiden açıklayacaktı ki tartışılsın şimdi önemi yok.
Hmm bak bunu bilmiyordum, bende hep Kuroobi öndeymiş algısı vardı, tabii ki sadece ödülüne bakıp da eklemek haksızlık olur o yüzden gerek yok.

Kral haki olayını unuttum bak ben. Beklentiyi bu kadar yükselttiğine göre kesin Kid tek yiyecek...

Edit: Hatta tam olarak Kid böyle atarlı matarlı en önden gider. Luffyden hemen önce Kaido ile karşılaşır tabi buralar bize gösterilmez sonra Luffy büyük bir kapıyı kırıp içeri girer bir de ne görsün Kaido aynı momoyu avuçladığı gibi Kidi avuçlamış Kid kan revan içinde... Tam olarak böyle olur.
Kid yeterince şamarlanmış. Bu arc önemli bir iş başarmadan aradan çıkmaz. Geçici süre belki yine devre dışı kalabilir ama irade mirade deyip yine kalkar. Law gibi o da arcın yıldızlarından olacaktır.

Son düzenleme:
t
Öncelikle bunları yazarken Zoro'nun veyahut Sanji'nin gücünü tartışmıyorum, onu bi belirteyim:
İkisinin de olduğu arcalara baştan bakalım baştan bakalım:

1- Sanji'nin çıktığı ilk arc, Sanji 2. adamı alıyor (Sanji - 1).

2- Arlong Park'a geliyor, Hatchan mı Kuurobi mi daha kuvvetli? Bana nedense hep Kuurobi daha güçlü gibi göründü lakin bu tamamen kişisel görüş, elimizde hangisinin daha güçlü olduğuna karar verecek yeterli veri yok.

3-Little Garden'da Miss goldenweek'i Vivi'nin hayvanı yeniyor(Adını unuttum, şu deve kuşu gibi olan, Kuş - 1)

4- Drum Adasında gidip de davşanlara 2. adam deyip Sanji'yi göstermek yakışık olmaz, burada da durum 0

5- Alabasta'da Zoro ikinci adamı alır (Zoro 1 - Sanji 1)

6- Jaya'da Zoro dışında adam alan yok zaten

7- Skypea'da Satori mi, Gedatsu mu, Ohm mu? Shura olmadığı kesin de 2. adamın netliği yok. Hangi karakter daha çok işlendi denirse kesinlikle Satori ama bunu dayanak gösterip 2. adam demek doğru olmaz, geçiyoruz.

8- Water 7, Enies Lobby, Jabra mı Kaku mu? Kesinlikle Jabra. Kaku Rob Lucci'nin bildiğin yancısıydı. Jabra'nın Doriki'si Kaku'dan 20 düşüktü ama en güçlü tekkai ondaydı, üstüne Kaku'nun aksine meyvesini yeni yemiş biri değildi. O arc hem kişilik olarak hem de kuvvet olarak Jabra>Kaku, üstüne Jabra açıkça Lucci'nin rivali olarak çizildi. (Sanji 2- Zoro 1)

9- Thriller Bark... Ryuuma'nın zombisi direkt Absalom'un emri altında. Bu arc'da ikinci adam seçeceksem hadi güç olarak seçelim diyelim Oars olur, yöneticilik olarak seçecek olursam Hogback ya da Absalom (Saji 3 - Zoro 1)

10- Şabodi, Sanji direkt Duval'i indiriyor, ha sonradan villain olmadığı için saymıyorum bunu.

11- Fishman'de Zoro direkt ana kötüyü yarıyor ikiye, tartışılması bile abes (Sanji 3 - Zoro 2)

12- Punk Hazard, Harpy kız mı ikinci adam vergo mu? :d devam

13- Dressrosa, Pica -ne kadar kartarlara göre olmasa da- (Sanji 3 - Zoro 3)

Nasıl oluyor da Zoro hep 2. adamı alıyor hep? Ben bunu sitede o kadar çok gördüm ki, neye dayanarak bu kadar kesin konuşuluyor? Çok ilginç hakikaten.
tamam o zaman kaidoyu sanji indirsin. Kaidonun çocuğunu da chopper indirsin, bıg momu da ussop reis alsın zoro luffy artık page 1 ıle kapısır

Kaido'nun çocuğu bence Linlin'den değil.
Ufak bir sürpriz sallamasyon yapayım Kaido'nun çocuğu yeni amiralimiz yeşil boğadir.

Bunun dışında bende flying six lideri olmasını hatta o ekibi oğlunun bizzat kurmuş olmasını, 20 li yaşlarda olmasını ve Jack'ten güçlü olmasını isterim.

Jack'te bu arada 28 yaşındaydı yani çoğu supernova'dan daha genç. Jack henüz Linlin ile karsilasmadiysa belki Jack cikabilir oglu ama pek sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık