Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daralıyorum artık 8 senedir Sanjiden bir şey bekliyoruz. Ve şimdi nefret ettiğim Balık krakeri gelip Sanjinin üstünde gösterilirse sanırım seri biter o anda. Senelerdir Luffy Zoro Sanji üclüsüne emanetti seri. Şimdi balığın teki yüzüne bozmaz umarım.
Zoroyu da eziyor ya. Adamın en son rakibi pica lan. En son killer dan tek yiyordu.

Daralıyorum artık 8 senedir Sanjiden bir şey bekliyoruz. Ve şimdi nefret ettiğim Balık krakeri gelip Sanjinin üstünde gösterilirse sanırım seri biter o anda. Senelerdir Luffy Zoro Sanji üclüsüne emanetti seri. Şimdi balığın teki yüzüne bozmaz umarım.
Bence Sanji'nin üzerindeki lanet Kid'e geçti. Hiç istemem böyle olmasını ama yeni şamar oğlanı Kid olacak gibi bi his var içimde. Law'un tanıtıldığı arc adamı yeni bir ana karakter gibi göstermişti resmen. Punk Hazard'da kaç genç Law'a gönlünü kaptırdı kim bilir... Kid ise gözüktüğünden beri doğru düzgün bir işe imza atamadı. "Snack'i yendi" bile diyemedi Oda. Kapkaççı gibi pıçaklayıp kaçmış adamı. Bir de yeteneksiz aktörler gibi sürekli aynı mimiği yaptırıyor çocuğa Oda. Teknikleri de hala aynı, mıknatısla metal çekip kol büyütmeli.

Bahsettiğin kişi luffy ya da baska tayfa uyesi olsa anlayicam ama lawin isi muhtemelen bu arc bitiyor. Belki seri sonu görürüz o kadar.
D. olarak görevinin devam edeceğini düşünüyorum. Öyle çok arkada kalmaz yani. Ki D.'ye farklı inancı ve merakı var. Bunun peşindeyse (öyle görünüyor) daha da görürüz.

En çokta neden ailesinin D. adını gizlediğinin ortaya çıkmasını D. açıklandığında öğrenmek istiyorum.

Üye silindi 5781

Ben Kaido'nun oğlu nasıl işlenecek çok merak ediyorum.Yukarıda birisi yazmış , Kaido oğlunu çağırdığı için yaşının küçük olduğunu dusunuyorum diye. Katılıyorum.

Kolayca elde ettikleri dolayısıyla son derece şımarık bir çocuk mu (Sanmıyorum.) yoksa bu monoton hayatından sıkılıp babasını pek fazla sevmeyen bir çocuk mu olacak çok merak ediyorum.
Onun dışında savaş sırasında elbette Hasır şapkalıların varlığını öğrenecektir hatta bir ilişkisi olabilir. Tabii bu ilişki yukarıda saydığım seçeneklerin etkisinde olur.
Monotonluktan sıkılan bir çocuksa Luffy'yi sevebilir. Bakalım noolacak , biraz sürpriz oldu bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık