Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro slash atarak logis kesti. Tashigi temas ile kesti. Roger hakisini ileri doğru fırlatabiliyor. Odene öyle vurdu. Zoro o atılan hakiyi kılıç ustası olduğu için slashına ekler. Böylece logiayı uzaktan kesiyor. Patlatmayacak tabiki. Kesecek onunki. Mangada da var. Kola taşırması da mangada var. Nasıl manga okuyorsun anlamıyorum.
O zaman bunlar farkli tarz armament mi?
Fuji ve kata gibi.

Yine çerez niyetine komutanlar yediriliyor.......................
Zoro, Sanji, Jinbei üçlüsünden bir Jinbe'nin şansı var. O da Jack'e karşı. Adada 1v1'de komutan alabilecek çapta Kid, Luffy ve Jinbei var zaten. O kadar samuray mısır patlatıp dövüşleri izlemek için toplanmadı.
Aklıma Dressrosa geldı reis. Xd

Bu arada Jack'i teke tekte alabilirlerdi de, onun hakkı Inu ve Neko'nun olmalı.

Yine çerez niyetine komutanlar yediriliyor.......................
Zoro, Sanji, Jinbei üçlüsünden bir Jinbe'nin şansı var. O da Jack'e karşı. Adada 1v1'de komutan alabilecek çapta Kid, Luffy ve Jinbei var zaten. O kadar samuray mısır patlatıp dövüşleri izlemek için toplanmadı.
Yav arkadaş bunlar nasıl talihsiz yorumlardır asffsdsf.

Kaido,BigMom ittifakı ortaya çıktıktan sonra ilk düşündüğüm teori Dragon yada Shanks gelmesiydi..Artık şuna eminim ki bu ittifak ihanetle bitecek.Artık tatlı krizine mi girilir hafıza kaybı mı yaşarlar bilmiyorum.Bunlar brbirini yerken bizimkiler çöpleri alıp arcı hızlıca bitirecek..Denizci amiralleri gelip 2 yonkou yu paket edebilirler.(Buna benzer saçma sapan bir savaş olacak işte)

Smoothie vs Queen,King vs Luffy,Jack vs Law yada Zoro gibi eşleşmeler olabilir..(Kid'den bir cacık olmaz,)

Kısacası bu savaş hatta One Piece'in geleceği için hayırlı şeyler düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık