Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine çerez niyetine komutanlar yediriliyor.......................
Zoro, Sanji, Jinbei üçlüsünden bir Jinbe'nin şansı var. O da Jack'e karşı. Adada 1v1'de komutan alabilecek çapta Kid, Luffy ve Jinbei var zaten. O kadar samuray mısır patlatıp dövüşleri izlemek için toplanmadı.
Tabi yorumlama farklılığı olabilir ama komutanlar şeytan meyvesi yediği için dövüşler karada olacak ve bence karada Zoro jinbei'den kesinlikle/ %100 daha güçlü.

Momonun kaçırıldığı anda g4 açıp her zamanki gibi nitrolu şekilde uçsa bence yakalardı. Kanjuro Momo'yu bicaklasa yada adaya vardığı anda Kaido falan öldürün dese her şey sona erecek
Böyle bir şeyin olmayacağını hepimiz biliyoruz. Bu bir pembe dizi, Heidi serisinin devamı, Polyanna serisinin kız kardeşi. O yüzden çok kafaya takmaya gerek yok. Salın gitsin.

Yav arkadaş bunlar nasıl talihsiz yorumlardır asffsdsf.
Tamam seni kırmayayım. Suit Sanji'nin de şansı varkjasşlkfjasdlfa
Tabi yorumlama farklılığı olabilir ama komutanlar şeytan meyvesi yediği için dövüşler karada olacak ve bence karada Zoro jinbei'den kesinlikle/ %100 daha güçlü.
Şuan için öyle bir yüzdeye pek ihtimal veremiyorum. Hoş Wano sonuna doğru bir şeyler değişebilir pekala.

Böyle bir şeyin olmayacağını hepimiz biliyoruz. Bu bir pembe dizi, Heidi serisinin devamı, Polyanna serisinin kız kardeşi. O yüzden çok kafaya takmaya gerek yok. Salın gitsin.
Ya biz biliyoruz da luffy zoro falan bilmiyor. Böylesine rahat rahat hiç cabalamamasi ne bileyim neyse :/

Tamam seni kırmayayım. Suit Sanji'nin de şansı varkjasşlkfjasdlfa

Şuan için öyle bir yüzdeye pek ihtimal veremiyorum. Hoş Wano sonuna doğru bir şeyler değişebilir pekala.
Dediğim gibi yorumlama farkı ama ben balikadam adasi zamanlarinda bile karada bir dövüşte Zoronun daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Ace yeni caylak olduğu zaman 5 gün süren ciddi bir dövüşte jinbeiyi yeniyor. Bence Zoro Ace'in Beyazsakkallara katilmadan önceki caylak halinden de güçlüdür jinbei'den de.

Luffy niye g4 açıp kanjuro'yu yakalamaya çalışmadı ?
Çok saçmaydı orası. Luffy resmen boş vermiş gibi çizdi. Kaido'nun ya da Orochi'nin öldürmeyeceğinden nasıl emin olabiliyorlar? Luffy'i geçtim onun için ölecek olan Kın'lar bile hiçbir çaba göstermedi. Adamların hiçbirinde ne endişe ne bir şey gördük. Luffy'nin G4 ile çok hızlı bir şekilde uçabildiğini çok gördük. Acayip saçmaydı.

Ya biz biliyoruz da luffy zoro falan bilmiyor. Böylesine rahat rahat hiç cabalamamasi ne bileyim neyse :/

Dediğim gibi yorumlama farkı ama ben balikadam adasi zamanlarinda bile karada bir dövüşte Zoronun daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Ace yeni caylak olduğu zaman 5 gün süren ciddi bir dövüşte jinbeiyi yeniyor. Bence Zoro Ace'in Beyazsakkallara katilmadan önceki caylak halinden de güçlüdür jinbei'den de.
Ace'i kıyas düzlemine koymak çok sağlıklı değil yalnız. Luffy'den falan ölünceye kadar güjlüydü. Dövüş tecrübesi olarak da baya iyi bir yerdeydi. Serinin en potansiyelli çarıydı. Hoş o varoluşsal sancılarla çok da yaşamazdı.

Çok saçmaydı orası. Luffy resmen boş vermiş gibi çizdi. Kaido'nun ya da Orochi'nin öldürmeyeceğinden nasıl emin olabiliyorlar? Luffy'i geçtim onun için ölecek olan Kın'lar bile hiçbir çaba göstermedi. Adamların hiçbirinde ne endişe ne bir şey gördük. Luffy'nin G4 ile çok hızlı bir şekilde uçabildiğini çok gördük. Acayip saçmaydı.
Aynen öyle. Hadi sanji denedi son anda dönüp Nami'yi korumaya çalıştı. Luffy her zamanki gibi pervasızcs atilmasi lazimdi. Genelde öyle yapardı yani ve g4 seklinde ucak gibi ucuyor bence adaya varmadan rahatlikla yakalardi kuş hizinda ucan kanjurolari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık