Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine çerez niyetine komutanlar yediriliyor.......................
Zoro, Sanji, Jinbei üçlüsünden bir Jinbe'nin şansı var. O da Jack'e karşı. Adada 1v1'de komutan alabilecek çapta Kid, Luffy ve Jinbei var zaten. O kadar samuray mısır patlatıp dövüşleri izlemek için toplanmadı.
Kid daha bigmomın 4. Komutanını yenememiş sen ne diyorsun.

Kanjuro, Hiyoriyi öldüreceğim dediği sırada Zoro:

Böyle mi olacaktı sonumuz he Zoro? :(

Zoro zaten advanced haki kullanıyor. Slashına ekleyip moneti kesti. Kokasını da WB ve Roger kadar güçlü olmasa da kılıcından taşırıyor.
Zoro da advenced ın a sı yok. Nerede gördük bir seyleri patlattigini. Moneti tashigi bile kesti lan neyin örenği bu? Koka tasirdigi sahne de yok. Animenin ulti süper abartilarindan o.

Zoro da advenced ın a sı yok. Nerede gördük bir seyleri patlattigini. Moneti tashigi bile kesti lan neyin örenği bu? Koka tasirdigi sahne de yok. Animenin ulti süper abartilarindan o.
Zoro slash atarak logis kesti. Tashigi temas ile kesti. Roger hakisini ileri doğru fırlatabiliyor. Odene öyle vurdu. Zoro o atılan hakiyi kılıç ustası olduğu için slashına ekler. Böylece logiayı uzaktan kesiyor. Patlatmayacak tabiki. Kesecek onunki. Mangada da var. Kola taşırması da mangada var. Nasıl manga okuyorsun anlamıyorum. Adam advanced haki patlatacak sanıyor kdkdksk. Ray, Roger, sentomaru niye patlatmadı diye düşünmek yok. Kılıç ustasından patlatmasını bekliyor kesmesini değil. Öfmdösös.

Yanlış bilmiyorsam Koca Ana'nın birisinin ömrünü çekebilmesi için karşıdaki kişinin ondan korkması gerekiyor. Jinbe'nin zaten bir kere çekmeye çalışmıştı ruhunun herhangi bir şey olmamıştı Jinbe'ye.
Evet öyle bir muhabbet vardı sanırım doğru. O zaman o iş yatar :)

Bence de 3 canavara karşı 3 canavar olacak. Ama hala bigmom ve tayfası çok büyük problem. Serinin dinamikleri açısından da captain kidd ekibi Şu an en fazla flying six Ekibiyle karşılaşabilir Gibi gözüküyor. Kidd law ve luffy hep ayrı klasman olacak sanırım. Bence ihtimal dahilinde olabilecek şey bigmom topraklarının saldırı altında kalması. Onun dışında bir açıklık göremiyorum ama anladığım kadarıyla kanjuro onigashimaya varmış bile yani çok yakın bir ada. Bu kadar kısa sürede büyük süprizler beklemek de olağan dışı.
Kid, Law, Luffy aynı klasman olmaz.

Evet öyle bir teori de var ama tutar mı bilmiyorum.

Jinbei'nin kurtulması beklendik bir şeydi ama herifte çizik bile yok.Farklı bir olayı çıkabilir.Kata yardım etti diyen bile vardı yabancı forumlarda.Ki mantıksız değil.Jinbei yara almadan gelebilmiş ise ya balık adamlar kendini feda etti ya da farklı bir olay oldu bence net bir şekilde.
Balıkadamlar kendini feda etmiş olabilir. BM varken Kata Jinbei'ye yardım ederse Kata sıkıntı yaşar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık