Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok daha neler adamın görünmezliği bir yana hızı ayrı bir yana. Yani Katakuri gibi bir gözlemin yoksa hiç kimse Sanji'den kolay kolay sıyrılamaz. Aksine herkesle kapışabileceği bir Power Up. Sanji zaten normal hızda bile aşırı hızlıyken bu kostüm sayesinde çok daha hızlı bir hale geldi. Zaten savaş esnasında göreceğiz hem görünmezlik hem de hızı ne kadar etkili kullandığını Onigashima'yı bekle.
Sen gerçekten King,Katakuri,Marco veya Queen,Jack,Shiryu gibi adamların birini göremediğinde onlara direkt diz çökeceğini mi düşünüyorsun?Sanji'nin aldığı gücün tillahını Shiryu aldı ama gücün sınırı var.Bu gücün rakibi Page One,Daifuku belki Burgess ama ileri seviyelerde istersen görünmez ol yinede kimseden kurtulamazsın.

Nami'ye bak, Toki ve Hiyori'nin taktığı saç tokasından takmış. Gönlümüzü çalmak niyetinde misin kadın? :utan:

Zoro samurayları topluyacam
Denjiro 5200 adamı topladım hazır
Zoro Orochiyi kesecem
Denjiro o bana ait
Zoro kimse benden iyi kesemez
Denjiro Kaidonun gemi iki parça.
:hhh:

Puhahaha ..Bölümde Kaidon un adamları Big Mom ile ittifak yaptık "ayvayı yediniz" diyor :hhh: ...Luffy zaten biliyordu.Law ve Kid in şaşırmasına şaşırdım doğrusu.Gerçi Kid in bilmemesi normal.Gelmeyen bir Neko ve Jimbei kaldı bakalım ne olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık