Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji Saldırı gücünü , savunma gücünü , hızını arttıran ve kendine görünmezlik yeteneği kazandıran bir Kutu kola alır :
Çocukken çektiği acılar Kutu Kolayı kullanma hakkı veriyor . Bedava bir power up değil tamam mı :S
Zoro 2.5 yıldır kullandığı kılıcı vererek kullandığı kılıçla aynı derecede olan başka bir kılıç alır :
Hayatının son 10 yılında her gün kılıç tekniklerini bilemesi ve 2.5 yıldır kullandığı kılıçtan sadece biraz daha saldırı gücü için vazgeçmesi kimin umurunda ? Bedava power up .
aga peki bunun konuyla ne alakası var :d ikisinin de power up'a ihtiyacı vardı kendılerini bir sonraki düşmanlara hazırlayabilmeleri için. sanji aldı kutu kolasını, zoro da meyve bıcagını. oyuna devam iste ne kasıyon bu kadar

Gemi kesmenin hala popularitesi yüksek mi yav forum için :/ biri de Pica’ nın formuyla kıyaslamış ://

O değilde Kaidou tarafından gelenler içinde hiç mi atak karşılayacak olan yok yav ufak da olsa

MuzluYulafEzmesi

aga peki bunun konuyla ne alakası var :d ikisinin de power up'a ihtiyacı vardı kendılerini bir sonraki düşmanlara hazırlayabilmeleri için. sanji aldı kutu kolasını, zoro da meyve bıcagını. oyuna devam iste ne kasıyon bu kadar
Konuyla olan alakasını bile anlamıyorsan ne cevap verebilirim ki sana ? Bir ipucu vereyim . Mangayla pek bir alakası yok .

MuzluYulafEzmesi

Luffy gittikçe karizmatik oluyor . Umarım bıyık falan bırakmaz ...

Bölüm gayet güzeldi. Haftaya ara vermesi kötü oldu. Zaten şu Korona denilen illet çıktı sürekli bahane eder ara verir.

Denjiro'nun, Kyoshiro çıkmasını hiç beklemiyordum şundan dolayı siması hiç benzemiyordu. İlk başlarda siması gösterilmeden önce ihtimal veriyordum ama Orochi gibi sinsi birinin onu fark edeceğini düşünmüştüm. Oda herkesi ters köşe yaptı öfkeden yüz felci geçireceğini kim düşünebilirdi. Yoksa animenin bu son Openinginde Kınları gösterirken Kyoshiro'yu gösteriyordu Denjiro, Kyoshiro diyordum ama yüz felci geçiren bir tek Denjiro olmuş.

01:59 itibari ile gösterilen 9 Kın sırasıyla gösteriliyor yoksa. Bu Opening'i ilk gördüğümde fark ettim ama konduramadım Denjiro'yu, Kyoshiro'ya.

Kyoshiro'nun bir plan içinde olduğunu zaten biliyorduk. Onigashima'ya gitmeyerek Çiçek Başkenti'nde istediği gibi at koşturması zaten beklenen şeydi. Rasetsu Hapishanesindekilerini kurtaracağını da biliyorduk. Onlarla birlikte 5000-6000 kişi olurlar demiştim. 5400 kişi oldular. Bu sayı halen yetersiz. En azından Hasır Şapka Filosu 5700 kişi daha getirirse ve Beyazsakal Korsanları da en azından tümen komutanları ve korsanlarıyla gelirse 12000-13000 kişi olacaklardır bu sayı da yeterli olur. Kanjuro denilen zibidi bayağı kızdı Kin'emon'a.

Ayrıca gemileri patlatan o uçan zibidiler de bizim tayfaya bayağı katkı sunabilirler. O-Tama sağolsun tayfayı sürekli genişletiyor. Speed, Solitaire, Daifugu, Babanuki gibi öncü şefleri tayfaya kattı, devamını da göreceğiz.

976. Bölüm için öngürü de bulunmak biraz zor ama Kanjuro denilen aşağılık ressam Onigashima'ya nasıl geçecek bu kadar adamın arasından? Uçarak desek, Luffy var, Sanji var. Gemi yoluyla desek bu kadar geminin arasından sıvışması mümkün değil. Geriye Momonosuke'yi kullanarak oradan sıvışması kalıyor ama buna da izin vermezler. 976. Bölümde Shinobu'nun jutsu kullanarak bir şekilde o tuzaktan kurtulacağına inanıyorum. Kanjuro galiba burada Kınlar ile bir hesaplaşma yaşayacak başına gelenlerden filan bahsedecek, neden Kozuki Klanına bu kadar nefret beslediğini anlatacak. Sonrasında Nekomamushi ve Beyazsakal Korsanları gelecektir diye düşünüyorum. Onigashima'ya gittikleri zaman yanlarında illa ki Nekomamushi olmak zorunda. 976. Bölümde Nekomamushi'yi göreceğiz bence.

Sanji Saldırı gücünü , savunma gücünü , hızını arttıran ve kendine görünmezlik yeteneği kazandıran bir Kutu kola alır :
Çocukken çektiği acılar Kutu Kolayı kullanma hakkı veriyor . Bedava bir power up değil tamam mı :S
Zoro 2.5 yıldır kullandığı kılıcı vererek kullandığı kılıçla aynı derecede olan başka bir kılıç alır :
Hayatının son 10 yılında her gün kılıç tekniklerini bilemesi ve 2.5 yıldır kullandığı kılıçtan sadece biraz daha saldırı gücü için vazgeçmesi kimin umurunda ? Bedava power up .
Sanji şamar oğlanı. Oda bile vuruyor. Suit nedir. Gücünü küçümsemiyorum. Bana göre en sağlam power'ı sanji aldı ama komik duruyor. Hakiyi göster oda. Ne bileyim ayağını b.haki kapla suitden çok çok iyi durur. Takım elbise daha uygun. Gerçi modifiye olursa belki yakışır.

Şu usop'da kuş sapanından gerçek bir silaha terfi alması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık