Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuzluYulafEzmesi

Sanji şamar oğlanı. Oda bile vuruyor. Suit nedir. Gücünü küçümsemiyorum. Bana göre en sağlam power'ı sanji aldı ama komik duruyor. Hakiyi göster oda. Ne bileyim ayağını b.haki kapla suitden çok çok iyi durur. Takım elbise daha uygun. Gerçi modifiye olursa belki yakışır.

Şu usop'da kuş sapanından gerçek bir silaha terfi alması lazım.
Aldığı power up çok güçlü katılıyorum . Ben bir karakter power up alacaksa fiziksel gücünün ya da haki düzeyinin artmasını isterim . Bu nedenle Zoro'nun aldığı power up da Sanji'nin aldığı power up da beni rahatsız ediyor .

Sanji'nin aldığı net power-up tıptı Zoro'nun olduğu gibi. Adam ağacı kesecek kadar güç uygulayıp uçurumu kesiyor. Bazıları mangada geçmedi diyor daha nasıl geçsin illa manga da valla Zoro power-up aldı yazmalı sanırım.

Ve evet Sanji çocukken yaşadıkları olmasa o power-up'ı alamazdı. Sırf Sanji'nin geçmişinden dolayı herkes tahmin ediyordu ailesi ile ilgili bir power-up'ın geleceğini. Zoro'da kendini kılıç ustalığına adamamış olsa Enma'yı kullanamazdı ama bunların hiç bir önemi yok ister çalsınlar ister bedava sanıp para verip alsınlar ister Usopp yapsın power-up power-up'tır. Ve bana göre ikisi de zamansız almıştır power-up'ı.
Bana göre bir karakterin çektiği acılar ve verdiği emekler güç kazanmalarını haklı kılabilir . Bu nedenle 2'sinin aldığı power up da hakları bence ama böyle pat diye power up almasalardı iyi olurdu . 3-4 Arc boyunca yan gelip yatmak yerine ciddi bir dövüş esnasında power up alsalardı ben daha çok memnun olurdum .
Zaten Sanji ve kardeşlerini, Judge bir silah olarak tasarlamış adam sırf bunun için doğurtturmuş. Sanji'nin aldığı Germa kostümü zaten hakkıydı. Bunun yerine görünmezlik meyvesi yese yine aynı eleştiriyi alır mıydı bilmiyorum ama Sanji tam da alması gerektiği power upu aldı. Her anlamda çok daha güçlü bir hale geldiği kesin. 975. bölümdeki gibi bir takım elbise içinde dövüşmesi çok daha havalı olsa da bu kostümü kullanarak bütün bir ekibe büyük destek sağlayacaktır. Usopp ve Sanji umarım bu techizatı yeniden tasarlarlarsa kostümü takım elbise biçiminde tasarlamalarını umuyorum. Gücünü, hızını, direncini, savunmasını da artırabilirlerse Sanji çok daha güçlü bir hale gelebilir.

Zoro'nun aldığını power up saymayanlar var niye böyle düşünüyorlarsa anlamadım. Aldığı her kılıç Zoro'nun Power uplarıdır. Luffy için meyve gücü, Zoro için meitolar ve Sanji için Germa techizatı power uptur. Lakin hiçbiri bedava değildir. Çünkü güçlü olmasa bedenleri o meyve, meito, kostüm hiçbir işe yaramaz. hak ediyorlar ki o powerleri aldılar.
Görünmezlik Meyvesi yese söverdim ben açıkça belirteyim . Zaten 2 yıllık eğitimden yetersiz bir fiziksel güç ve haki düzeyiyle döndü . Saldırı gücünü ve savunma gücünü arttıran bir power up'a ihtiyacı vardı . Kostümü Takım Elbise şeklinde olsa iyi olurdu . Çok karizmatik görünüyor sarı civciv :D

Reddit te gördüm. Kaido Luffy'i indirdiğinde ya da hapse düşüp zehirlendiğinde tıpkı Ace de olduğu gibi vivre kartında bi yanma eksilme olmuş mudur? Olduysa grand fleet bunu görüp mutlaka gelir. Ya da gelir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık