Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala o kıyafet olayını kabul edemiyorum.O hakkedilmis bir power up kesinlikle değil.
Yahu bu adam 2 yıl ne yapti?????????
Zoro'yu Mihavk'a, Luffy'i haki öğrenebileceği amazon lily'e, franky'i vegapunkun memleketine,chopperi tıbbi konuda aşmış bir adaya, namiyi hava biliminin nirvanasına,robin'i dragon'un yanına gönderdi. Sanji'yi tutup okama adasında yemek öğrenmeye gönderdi. Maksimum okama kempo biliyordur Queen de gay zaten onun üstünde kullanabilir. O adadan skywalk ile çıkması bile başarı. :D

Wano sonuna kadar, Zoro herhangi bir imparatora karşı ciddi bir dövüşe girmezse, seriyi bırakacağım. En iyi ihtimalle uzun bir ara veririm.
Mihawk ile vs attı yetmez mi:at:
Niye Law suçlu hissedecekmiş ki kendini, Law Shinobu haindir mi dedi veya öyle bir muamele mi çekti ? :D Shinobu kendinden utanç duysun kendilerinden birisi hain çıktı utanacak kişi kendisi ve özür borçlu olan Shinobu, Law değil kendi tayfasının bir savaşı bile değil aslında Wano'yu bırakıp gitse kimse Law'a niye bıraktın diyemez umurunda olması mı lazım Law'ın, bir şey mi borçlu Wanolulara.
Maksat sevenler kavuşsun:byee:

@Roronoa Zoro Birkaç bölüme Oda'nın ne düşündüğü çıkar diye umuyorum. Seriye ara vermene gerek yok bence. En olmadı @Alpamis reis ile Luffy överiz artık ne yapalım. :gamyon:
Bir bakalım da, neler olacağına göre artık. :D Büyük de konuşmamak lazım. Ben sadece olağan işleyişten sıkıldım. Luffy 1.düşmanı yenecek, Zoro 2.düşmanı yenecek... Bunun dışına çıkartacak şeyler olmalı.

Ben hala o kıyafet olayını kabul edemiyorum.O hakkedilmis bir power up kesinlikle değil.
Yahu bu adam 2 yıl ne yapti?????????
Tayfada gördüğüm kadarıyla sanji dahil nami de yatmış 2 yıl.Usopp falan ciddi güncelleme almış.Nami bildiğin aynısı 2y öncesinin.Vücut ölçüleri değişmiş orası ayrı :flaugh:

Kanjuro, Kurozumi miymiş bu arada? Onu anlamadım ama :gamyon:

Orochi: This guy is a trustworthy man. He was born into a mass theater troupe.... Due to persecution from 'Wano Country', he lost both of his parents on stage...!!!!

People: It's the clan of daimyo-killers!! Kanjuro: Kyaaa!! Orochi: The man who only knew life on stage

Orochi: Completely lost his heart, and kept on living by acting as someone

Kanjuro: You are the heir of the 'Kurozumi' main family!?

Higurashi: That's right. We have erased the people who killed your parents. Kyo, kyo kyo. But this is merely the prologue of our revenge!!

Orochi/Higurashi: You must live as a true 'Kozuki'...!! And without being noticed by anyone, die as a Kozuki!! That is the great role given to you on this great stage!! Can you act it out......!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık