Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son sayfa bide kinnemonun kanjuroyu kestiği dışında bölümü at çöpe genede Luffynin denizde korsanlar savaşır demesi çok güzeldi o yüzden iyi verdim.

Bunu biliyorum zaten de işte Kanjuro'da kart olup da vermemesi pek uymuyordu. Kartın Raizo'ya ait olsaydı direkt gidecekleri en başından beri belli zaten.
Filin kartı olayı bana pek olur gibi gelmiyor ama akla başka olasılık da gelmiyor şimdilik.

Diyelim ki Kanjuro Kızıl Kitabeyi bilmiyor veya bir şekilde haber vermedi. Gene de Zou'da iki tane Kızıl Kın var. Geçen bölümde Kızıl Kınları ele geçirme konusunda obsesif olduğunu gördüğümüz Orochi Kaido'ya Zouya gitmesini söylemez miydi?
Kitabe olayını bildiğini sanmıyorum. Oden pek anlatmıyor o olayları adamlarına. Zo'da iki tane Kın olduğunu biz biliyoruz, ama onlar bilmiyor olabilir. Sonuçta bu ikili yakalandıktan sonra nasıl kaçtılar, belirsiz. Ayrıca Zo'dan geldikleri de kesin olarak bilinmiyor olabilir.

Luffy 2 yıl sonra bilerek Zoro'dan uzak duruyor ki bütün şovu elinden almasın. Zoro da aynı şekilde. Hani zamanında bir eşeklik ettiiiiğğkkk, boşluğumuza geldi bir hata yaptıkğğkk, bu eşşşşşeğe kaptan dediiiik.. Madem 2 paralık itibarına da ot tıkamıyım demiş :D Öteki türlü fırça at fırça at nereye kadar karşiiiiim yauvv :bilmem::fool:
Çocuk yanıyor Luffy için sen hala... :fool:

Kanjuro’nun hain olma ihtimali geçmişte çok kez tartışılmıştı zaten bu forumda. Fakat Oda’nın olayı açıklama şekli falan gayet hoş oldu. Spoilera bakmadan bu sayıyı okusam çok daha hoşuma giderdi. Sayfayı bi çeviriyorsun tak diye hain benim diyor eleman. :D

Kanjuro’nun hain olma ihtimali geçmişte çok kez tartışılmıştı zaten bu forumda. Fakat Oda’nın olayı açıklama şekli falan gayet hoş oldu. Spoilera bakmadan bu sayıyı okusam çok daha hoşuma giderdi. Sayfayı bi çeviriyorsun tak diye hain benim diyor eleman. :D
Anlıyon gene. Sağda uplanan başlıklardan tahmin ettim ben mesela.

Anlıyon gene. Sağda uplanan başlıklardan tahmin ettim ben mesela.
Ben okumayacaktım güya bu hafta. Derste sıkılınca telefondan açayım forumu dedim spoiler başlığını gördüm. Merak edip girdim ve gördüğüm ilk manzara şeytani surat ifadesi ile Kanjuro oldu. :D Hadi ben neyse yanımda forumla falan alakası olmayan, haftalık kendi kendine takip eden arkadaşım da vardı o da yedi sayemde smffmdö

Ben okumayacaktım güya bu hafta. Derste sıkılınca telefondan açayım forumu dedim spoiler başlığını gördüm. Merak edip girdim ve gördüğüm ilk manzara şeytani surat ifadesi ile Kanjuro oldu. :D Hadi ben neyse yanımda forumla falan alakası olmayan, haftalık kendi kendine takip eden arkadaşım da vardı o da yedi sayemde smffmdö
Spoiler okumamayı herkese tavsiye ediyorum valla. Nasıl gaz oluyor güzel bölümler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık