Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ehehe Enma Zoro'nun gücünü artırmıyor kısıyor tamam mı olay Zoro'da.:D
Ben böyle bir şey demedim ama sen dediysen demişte olabilirim kendi hakkımda şüpheye düştüm şimdi. Allahım yardım et Alpamis beni yok ediyor :D
Çökmektir. :D

Fakat Kaido istenmediği yere çökmemek için Orochi'yi kullanıyor işte. Şimdi Kaido bizzat kendi çökse ne olacak? Halk direnecek.

Halk direnince ne olacak? Fabrika kuramayacaklar kursalar bile sabote edilecek. İşçilik yapmak istemeyecek kimse. Üstüne milleti kestikleri için işçilik yapacak kimse kalmayacak. Yani çökmek güçten bağımsız işte.
Tamam da benim altını çizmek istediğim şey hile ile çökmesi ve sonuçta Oroçi gibi bir eziğe muhtaç olmuş mu? Olmuş. :D

Kaido Luffy'e tek attığında gözü dönmüş bazı Zoro fanları oo Kaido hybrit formunda bile değildi meyvesini bile kullanmiyordu diyenler şimdi Zoan formundaki gücü insan formunda da vardır diyor.

Biz unutmayız.:D

Luffy'de meyve olmasaydı g4 formunda kullandığı hakiyi kullanamazdı demek gibi bir şey. Enma'sız kesemiyorsa Luffy neden diğer formlarında o kadar haki kullanamıyorlar mesela? :D

Aman neyse. Shinobu'nun geldiği duruma çok üzüldüm @Aiden Neymiş ne olmuş, Law'a da yazık. :/ Bir 20 sene önce tanışsalardı keşke.
Kadıncağız bütün trajedilere çıplak gözle şahit olmuş. Bu travmaları kaldıramayınca da depresyona girip kilo almış sürekli. Artık üzülme Shinobu, yaralarını sarmak için mucize doktor Torafaruga Low geldi.

Kadıncağız bütün trajedilere çıplak gözle şahit olmuş. Bu travmaları kaldıramayınca da depresyona girip kilo almış sürekli. Artık üzülme Shinobu, yaralarını sarmak için mucize doktor Torafaruga Low geldi.
Torafaruga Ro'dan ümitliyim. Hatta bu ikili üzerinden Kurbağa Prens masalını ilşlediğini düşünüyorum. Law bir kere öpse Shinobu fıstık gibi olacaktır.

Koskoca İmparator ol. En güçlü Canavar diye bahsetsinler. Ama küçük bir veleti rehine alıp korkakça düşmanlarını haklamaya çalış. Bu utanç yüzünden ölmek istiyordur belki :D Kaido'nun tüm havası bu bölüm ile birlikte sönmüştür. WB ve Roger'ın tırnağı bile olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık