Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden bağırdıktan sonra kafasını Oden'e doğru çeviriyor ve saldırı yapmak için ağzını açıyor gibi anladım ben. Kaido ve Oden'in duruş açılarına ve sonra Kaido'nun kafasını çevirdiği yöne dikkatli bakın.
Gözleri direkt karşıya bakıyor. Aşağı değil. Ki son pozisyonuna baktığımızda Kaido çapraz tarafına bakıyordu.

Mangada belirli olan konuda var mesela kaidoyu tek yaralayabilen ordusuyla mücadele eden ve kumpas olmasa belkide yenebilecek olan bir Oden var.Şunu luffy yapsa burda neler konuşurdun sence?
1. Delinmez denilen Kaido nasıl sadece Oden tarafından deliniyor? Bu durum nasıl belli.

2. "Belki" ile devam eden cümle belirli olan bir durum için mi kullanılır?

Şimdi Kaido, Oden'e vuramazdi demek de doğru değil. Luffy de Ejder formunu hallaç pamuğu gibi oradan oraya savurdu aynı Oden'in yaptığı gibi. Ama Kaido hızlıca kafasına balyozu geçirmişti.

Oden Kaido'nun üzerine gittiği sıra ona ikinci bir saldırıyı yapıp yenebilirdi belki de ama Kaido'nun da aynı sekilde darbeyi gecirebilme ihtimalini de es geçmemek lazım.
Hiç alaka yok. Luffy gıdıklayamamıştı bile Kaido'yu. Oden'se göğsünü yardı. Adamları müdahale etmese kafasını koparıyordu.

Oden'i hiç sevmem. Ama Luffy'den daha güçlü olduğu net bir şekilde gösterildi bu bölümde.

1. Delinmez denilen Kaido nasıl sadece Oden tarafından deliniyor? Bu durum nasıl belli.

2. "Belki" ile devam eden cümle belirli olan bir durum için mi kullanılır?
1.Nasıl deliniyor bilemem ama Oden delmiş mi kardeşim? Delmiş olay bitmiştir.
2.Belki diyorum çünkü sonuçta kaybeden taraf Oden oldu.Kumpas olmasaydı ne olurdu bilmiyorum sen biliyor musun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık