Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger ölmüş 1 yıl geçmiş sonra gazetesini okuyor Oden sonra 5 sene daha mı geçmişti ? Eğer öyleyse Kaido yonko olmak üzeredir zaten.4 imparator devri çoktan açılmış.
Hacı Xebec karşısındaki Roger ve Garp'ta en az Oden karşısındaki Kaido kadar var. Onlar niçin tam gücünde olamıyor da Kaido o güçte oluyor?:)

Siz yaşı ması bırakın ben bölümden aldığınız hissi soruyorum bu adamlar o sıra Yonkou gücünde hissini aldıysanız başka ama bana o hissi vermediler.

Haklısın ben güçsüzlük anlamında anlamışım onu :confused:

Yalnız işin özü değişmiyor Ejder formunu boyut olarak bahane ediyorsun gene ortada bir ejder formu bahanesi mevcut yani :ehe:

Neyse işin yanlış anlamasını ve geyiğini bırakırsak. Kaido beş yıl boyunca Oden için hazırlanıyor ve o gün geldiğinde daha tepki bile vermeden kendi adamları tarafından kötü duruma düştü olarak görülüyor ve olaya müdahale ediyorlar. Bence üstün taraf ne gösterilmiş. Oden yonkou gücünde belki en güçsüzü olurdu(Şimdiki zaman için konuşursak) o hali ama yonkou gücü var adamda.
Ne bahanesi. Adam kocaman yalan mı? Birde herife bakmıyor bile. Aralarında çok bir fark yok.

Saygı duymana gerek yok reis.Biraz objektif olun yeter.Odeni sevmeyebilirsiniz ama hakettiği yerde hakkınıda verin.Bu sadece onun için değil her karakter için böyle
Mesele Oden'in hakkı falan filan değil. Mangada belirsiz olan bir durumdan konuşuyoruz.

Şu zaman çizelgesine bakacağım bir ara ve kimsenin laf edemeyeceği birşeyler bulmaya çalışacağım.Oden ile dövüşürken yonko ise asıl şenlik o zaman başlar. :)
Aralara ekleme yapma da.:p

-Okuyucular: Silahlar çarpıştığında karakterlerin o an ki seviyesini az buçuk anlarız. Gök falan yarılırsa bilin ki yonkou bunlar.

-Oda: Zaaa xD

Hacı Xebec karşısındaki Roger ve Garp'ta en az Oden karşısındaki Kaido kadar var. Onlar niçin tam gücünde olamıyor da Kaido o güçte oluyor?:)

Siz yaşı ması bırakın ben bölümden aldığınız hissi soruyorum bu adamlar o sıra Yonkou gücünde hissini aldıysanız başka ama bana o hissi vermediler.
Roger ve Garp Xebec ile dövüştüğünde kaç yaşındalardı.Şahsen ben beyazsakalla dövüşen Roger ile bu Roger’ın aynı güçte olduğunu düşünüyorum.Forumun anlayamadığı şu karakterin görünüşünde ciddi bir farklılık yoksa ciddi güçlenmemiş demektir.Ciddi güçlenen Smoker’da örneğin Oda dizayn değişikliği yaptı.Akainu genç fotosu yine öyle.20 yıl önceki Kaido ise tip,boy pos görünüş olarak tıpatıp aynı neredeyse.

Vs hiç hoşuma gitmedi.
Mal mal sarhoş gibi uçan Kaido mu dersin.
Vurmadan önce “seni bir daha burada görmeyeyim” diyen Oden mi dersin.
Adamın balyozu Akainu’nun magma yumruğu gibi ama Ace’inkinden zayıf olan ateşi püskürmeyi tercih ediyor.
Yani şu görüntüye bakarak ikisine hiçbir şekilde yonko seviyesi diyemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık