Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Enma durumundan ilk çıktığından beri rahatsızdım ya.

Ben de ilk okuduğumda senin gibi düşündüm ama aslında tek kılıç demiyormuş. Biz biraz öyle anlamışız. Bu bölümde zaten iki kılıçla saldırı yapıyor. Tabi bu durum, bugüne kadar o kadar yenilgi almasına, yakalanmasına ve işkence görmesine rağmen zarar verilememiş olan Kaido'ya nasıl bu yaranın verildiğini açıklamıyor. Demek ki Oden harici onun yenen/yakalayan korsan yada Denizciler'de o derece haki yokmuş gibi bir sonuç çıkıyor? O yüzden Kaido'ya zarar verilmesi durumu benim için hala aynı rahatsızlıkta devam ediyor. Ama tek zarar veren Enma değilmiş, onu görmüş olduk.

Yani olaylar çok karıştı aslında. Normalde ölümden korkmayan Kaido, bu bölümde hiç o izlenimi vermedi. O kadar ölümsüzlük falan filan 20 senede kazanılmamıştır herhalde...

Kaido'nun fbsini görene kadar malesef hiçbiri çözülmeyecek bu durumların.
Yani tek değişen şey Enma için geçerli olan şeyin diğer kılıç için de geçerli olabileceği veya Oden'in herhangi bir kılıçla da Kaido'yu kesebileceği. Hiçbir koşulda değişmeyecek olan tek şey Enma'nın ciddi bir power-up olduğu.

Oden-sama kendisinin ve kendisini sevenlerin yüzünü kara çıkarmadı, ortadan yardı Uçan Solucan"ı. Tabi aile sevgisi ve iyi yüreği onun sonu oldu bu süreçte. Olsun, varsın reisimizin sonu aile sevgisinden olsun güç merakından değil.

Roger ölmüş 1 yıl geçmiş sonra gazetesini okuyor Oden sonra 5 sene daha mı geçmişti ? Eğer öyleyse Kaido yonko olmak üzeredir zaten.4 imparator devri çoktan açılmış.

Üye silindi 1004

Bu Kaido hiç yumruk tekme atmaz mı? Yumrukları da tek atacak kadar güçlü müdür? Yoksa balyoz bu arkadaşın Enma'sı mı?

Kaido, 3.şahısların yardımı da olmadan Oden'i indirebilecek ve hatta tek atabilecek güçte olsaydı, Oda bunu bize bir şekilde gösterirdi. Hatta 3.şahısları araya hiç sokmazdı. Oden, Kaido'yu yenecekti ama kumpasa kurban gitti. ''Bir daha Wano'ya adım atmayın,'' dedikten sonra o saldırıyı tamamlayabilseydi ne olacaktı, bunu düşünmek lazım. Ve neden tam o anda yardım ettiler Kaido'ya? Neden daha önce ya da sonra değil? Bunları da düşünmek lazım. Bence Oda burada bir şey anlatmak istiyor. Benim anladığım da budur. Herkes farklı yorumlayabilir tabii. Sadece fikrimi yazmak istedim.
Odenide ezdirmeyeyim, Kaidoyuda ezdirmeyeyim vs bitsini anlatmaya çalışıyor. İkisini de öyle bi düşünmeden anlattı ki sonucunda böyle saçma bi vs ortaya çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık