Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.Nasıl deliniyor bilemem ama Oden delmiş mi kardeşim? Delmiş olay bitmiştir.
2.Belki diyorum çünkü sonuçta kaybeden taraf Oden oldu.Kumpas olmasaydı ne olurdu bilmiyorum sen biliyor musun?
İki cevabın da belirsizlikler içeriyor ama bir önceki mesajında her şey belirgindi? Bak sen bile daha cevabını bilmiyorken, bi zahmet biz de sorgulayalım di mi?

Ne delinmezi be, koy karşısına Roger, Newgate, Rayleigh bak bakayım nasıl deliniyor.
Valla reis kaç defa Denizcilere ve yonkouya kafa tutmuş, 7 defa yenilmiş... Nasıl oluyor bu iş anlamadım.

Yorumlarda yapılan mübalağalara tutunup "ama döner ölmadı ki :S" diye savunacak kadar kötü duruma düştü galiba Kaido. Üzüldüm :( Eh, bire birde herkesi tokatlar denen adam Oroçi'nin nenesinden yardım alarak hayatta kalınca, onu savunmak da baya zorlaştı hak veriyorum.

Açık ve büyük hedefte bile uzuv alamamış diyorsun ama bahsettiğimiz şey Kaido'nun bedeni. Hani şu idam edilirken kullanılan giyotinlerin falan kırıldığı adam. :oleyo: Oden tek darbede böyle bir adamın aklını alıyor. Luffy gibi ömür boyu o saldırının iziyle geziyor herif. Saldırının etkisini başka nasıl belli edebilir mangaka? Acıyla yere seriliyor. Sonra da Oden üzerine koşmaya başlıyor, büyük ihtimalle de son vuruşu yapmak için. Kaido önünde hala ejder formunda yatıyor, boynunu uzatmış bir idam mahkumu gibi. İşine gelmeyen sahneye dramatikleştirmek için demen de üzdü. Ona bakarsan Oden'in düştüğü bu durum da olayı dramatikleştirmek içindi. :/
Kaido'ya öyle bir girmiş ki bizim kurban kurban bayramlarını hatırladım :)

Bu dediğinin dayandığı şey ne?
Kaido kesildiğinde adamları "invincible" kelimesini kullanıyorlar onun için. Yani şu öldürülemez hali o zaman da mevcutmuş.

Eski husumet?
Hani ne diye sorardım ama kendini böyle bir şeyle kandırıp taraflı düşündüğüme inanmak istiyorsun madem, çok kurcalamayayım.

O zaman da "invincible" deniyor onun için.
Ben Luffy ile gücünü kıyaslamamışım gelmiş bana Luffy'den güçlü idi diyorsun.:(

Kaido kesildiğinde adamları "invincible" kelimesini kullanıyorlar onun için. Yani şu öldürülemez hali o zaman da mevcutmuş.

Eski husumet?
Hani ne diye sorardım ama kendini böyle bir şeyle kandırıp taraflı düşündüğüme inanmak istiyorsun madem, çok kurcalamayayım.

One piece dünyasında insanlar dövüştükçe güçleniyor çünkü.Ashura bile biz 20 yılda çok güçlendik diyor.Adam Jack'e kafa tutabilecek seviyeye gelmiş 20 yılda.Ki Oden Şu anki Kaido'dan daha zayıf bir Kaido tarafından tekleniyor.

Roger öldükten 4 sene sonra savaşıyorlar sanırım. Kaido otuz küsür yaşında olabilir meyvesini de yemiş..
İmparator değilse bile imparator olmaya 1-2 adım kaldı diye tahmin ediyorum işte.Ayrıca bölge istila bölge çökme işlerini imparatorlar yapıyor.Ananın balıkadama çökmesi gibi.Karasakalın imparator olma aşamasınıda çökmesi gibi farz etsek bile Kaido yine inanılmaz güçlü oluyor.Karasakal onu denerken marco tokatlıyor çünkü.

Kaido'nun amiral etmeyecek bir seviyede olmasına imkan yok bence. Ama bugünkü seviyesinde de değil. Aralarda bir yerde. Dünden beri bu örneği veriyorum; bugün çıkar Fujitora'yı, koy Oden'le kapışan Kaido'yu, sırıtmaz. Layıkıyla yapar işini. Ben böyle düşünüyorum.

Eski husumet?

Bunu serideki her pleb gördüğü en güçlü x kişi için diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık