Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmparator değilse bile imparator olmaya 1-2 adım kaldı diye tahmin ediyorum işte.Ayrıca bölge istila bölge çökme işlerini imparatorlar yapıyor.Ananın balıkadama çökmesi gibi.Karasakalın imparator olma aşamasınıda çökmesi gibi farz etsek bile Kaido yine inanılmaz güçlü oluyor.Karasakal onu denerken marco tokatlıyor çünkü.
Bana göre Kaido şimdiki gücünden çok uzak değil zaten ama belli olmaz tabi. Bana göre detaylardan çok genel hikaye sunumudur önemli olan. Kaido zulmetmiş hile yalan dolan derken Oden'i haşlamış. Şimdi kurtarıcı olarak gelen yeni bir tayfa var. Kaido ayı Kaido ancak başarılı olamayacak olay bu.

Linlin'in onun hakkında"şey" demesi ve bir iyilikten bahsetmesi merak uyandırıyor. Da Law işi olmaz bence. Final dövüşüne kadar bekleriz herhalde öğrenmek için.
Bence kaido önce normal haliyle dalıyor sonra işe yaramazsa meyve açıyor Oni haline bürünüyor.Luffy ve Oden’de bu oldu.Tıpkı Lucci gibi.Ama biz tersine alışmışız o yüzden mümkün görünmemişti gözümüze.Dikkat ederseniz genelde ejderha haliyle gezmeyi seviyor.

Bence kaido önce normal haliyle dalıyor sonra işe yaramazsa meyve açıyor Oni haline bürünüyor.Luffy ve Oden’de bu oldu.Tıpkı Lucci gibi.Ama biz tersine alışmışız o yüzden mümkün görünmemişti gözümüze.Dikkat ederseniz genelde ejderha haliyle gezmeyi seviyor.
O zaman Kaido'nun hibrit formunun bizim base hali olarak isimlendirdiğimiz hali olması da mümkün olabilir :D

Ben Luffy ile gücünü kıyaslamamışım gelmiş bana Luffy'den güçlü idi diyorsun.:(
"Güçlerini kıyasladın" diyen yok zaten. Yaptıkları şeyin etkisini kıyasladın sen. Ben de "Etkileri aynı değildi dedim. O yüzden Kaido'nun o darbeyi vurma ihtimalini Luffy ile sahnesine bakarak yorumlayamayız.

One piece dünyasında insanlar dövüştükçe güçleniyor çünkü.Ashura bile biz 20 yılda çok güçlendik diyor.Adam Jack'e kafa tutabilecek seviyeye gelmiş 20 yılda.Ki Oden Şu anki Kaido'dan daha zayıf bir Kaido tarafından tekleniyor.
Bu güvenilir bir şey değil ki. En basitinden Minklerin durumu.
Bunlar 20 yıl önce bir avuç insan bin kişiyle kapışmış ve baskın çıkmışlar. O kadar ki kaybetmeleri için hile yapılmış.
Şimdi aradan 20 yıl geçmiş güçlenmişler madem bunlar 10 gün boyunca bir de dönüşümlü olarak (dinlenerek) savaştıkları halde Jack'i yenemiyorlar. Nasıl oluyor bu?

Zoan meyvelerin dayanıklılık vermesinden başka bir yararı yok. Ejderhaya dönüşünce, mamuto dönüşünce açık hedef oluyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık