Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Vay be Orochi'nin bari barili akrabası gençken Beyazsakal seviyesiymiş herhalde. Adam kendine bakmış.

Hatırlamadığını nereden biliyorsun ya, valla pes içe bakış açısı da eklemişler sana :oleyo2:

@Raiden o dava bizim de davamız ve Oden'e ben de az vurmadım, hak müstahaktır :a:
İşte buna gerçeğe gözlerini kapamak diyoruz. En azından WB'ye buba böyle böyle söz vermiştim bir kızcağıza dediğini görmeliydik. Nerden biliyorsun, görmedik senin savunma ifadelerin olmuş.:D

Sen 1 Fuji 2.:D

Arkadaşlar kabul edin ülkeye ikince kere döndüğünde o fabrikalar bilmem neleri görünce insan bi duraklar ne olmuş bu ülkeye neresi burası der, kadın tehtit etti diye gitmek ne lol.. Al dönünce de sana 100 yaşında ki dede bariyer ile vurur he saçma ama öyle.

Üye silindi 1004

Sahibe Vivi > Oden

VS konusu bile açılır. Politik bir vs konusu. Hangisi daha iyi yönetici diye. Oden de Riku da ağır geri zekalı adamlar. Vivi'nin tırnağı gelmezler tırnağı.

Arkadaşlar kabul edin ülkeye ikince kere döndüğünde o fabrikalar bilmem neleri görünce insan bi duraklar ne olmuş bu ülkeye neresi burası der, kadın tehtit etti diye gitmek ne lol.. Al dönünce de sana 100 yaşında ki dede bariyer ile vurur he saçma ama öyle.
:respect:

oha bende diyorum millet neden eski bölümün spoiler konusuna çullandı meğer çoktan yeni bölüm tartışmalarına başlamışsınız.

Adam Elizabello'nun kralın yumruğunu bile durdurdu, Kral yumruğunun hafif sikleti bile Pica'nın golem kolunu alıyordu hatırlatırım. Diamante gösterdiği haliyle birşey yapamazdı bu adama, yapamadıda zaten. Kafaya taksaydı şunu yapardı bunu yapardıyla olmuyor işte, bende sana diyorumki yapsaydı o zaman? Diamante'nin saldırıları Kralın yumruğunun zerresi etmez emin ol.

7000 kiremit vuruşu vuran Jinbe varken ortada, 4000 kiremit vuran Jinbe'nin arkadaşı Hack'in yumruğunu yamulttu o bariyer. Ki işeyerek tekledi adamı resmen.

Gladius zorladı evet ama adamın önceliği Robin'i korumaktı bunu unutma. Onun için kendini feda etti gibi birşey oldu, lakin yaptığı 2 düzgün saldırıda işini bitirdi epey hasar alsada Barto. ( Bari bari pistol ve bıçaklayarak )
Yahu hakide çok öndedirler zaten lig olarak bartodan.Pica bile full beden kokayla girişti görmedin mi ? Kolezyumda tek rakibi barto olsa diamante onun aklını alırdı.Çöp bellamy bile açığını bulup yürüyordu bariyeri geçsen herif aşağı bir ligde zaten.Vergo ile aynı koltukları paylaşan adamları çok hafife alıyorsun sen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık