Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

O orochi ölmeyecek anladın mı ölmeyecek.Yaptık bir hata flashbackte öldüremiyoruz şimdi diyordur Oda.:alkis: Bari öldürüp ikiz kardeşini geçireydi yerine bu kadar zorlama olmayabilirdi.
Orada mane maneli tip var öldürt gitsin Oden'in şanı yürüsün. Gencecik Barto bile çok güçlü adamlara zorlanıyordu. Oden gibi bir canavarı 100 yaşındaki dayı püskürtüyor. :hhh:

Adam rahat 100 yaşında gerekirse doğal sebeplerden ölmesini bekler yine işini görürsün o sırada da Kaido'ya karşılık WB'ye haber uçurursun. Bu ne saçma tehdit ettiler tamam dans edeyim hikayesidir böyle.
"Wini'nin kipilirini kindim içmik zirindiyim. Bi binim girivim" diye geziyor adam. Kafası çalışan birisi olsa Ray ve Edward'a haber uçururdu. Wano'nun kapıları kapanmamak üzere açılırdı. Fakat git delirip dans edecek.

Oden'in pabucunu çok hızlı dama atmışlar. Ama ben dedim reyize büyük pusu kurmuşlar beklediğim şeyler çıkıyor.

Ama fanları dökülmüş çok çabuk pes ediyonuz.:(

En son Barto bariyer açmasına rağmen Fujitoranın geldiğini görünce ağlamıştı. Yani Fuji o bariyeri geçecek güçteydi. Oden demek ki aşamamış

Oden'in pabucunu çok hızlı dama atmışlar. Ama ben dedim reyize büyük pusu kurmuşlar beklediğim şeyler çıkıyor.

Ama fanları dökülmüş çok çabuk pes ediyonuz.:(
Herkes senin gibi her şeye kılıf bulup Oda'nın bahane mühendisi olarak çalışmıyor. Roger adama diz çöktü gene kılıf buldun adama ben gelmiş geçmiş en büyük korsan olurum dedi sen gene kılıf bulup kk dememiş dedin.

Oden böyle bir rezillik ve akılsızlık yapıyorsa sallar gidersin :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık