Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-)Oden yakalanıyor.
2-)Smile yediriliyor
3-)Hapisteyken Roger ın öldüğünü öğreniyor ama ağlayamıyor bu duruma.

Hapse düşmesinin ve öldürülmemesinin sebebi aynı Kid ve Luffy gibi yıldırma ve boyun eğdirme sanırım.

Bariyer meyvesi diyorsunuz da unuttuğunuz şey meyvenin limitini kullanıcıların belirlediğidir.Kullanıcıya göre güçlü oluyor meyveler sınırlarını o belirliyor.Demek barto ezikmiş güçlense o meyveyle durduramayacağı adam yok.Birde spoiler tam olsrak ne diyor bilmiyorum ama bu bariyerin görünmez olanı da vardı.Yani sürprizce araya soktuysa gayet durdurabilir.Önce karşı tarafın olayı çözmesi lazım.Barto belli olmadan ne güç ne meyve kullanıyor bu diye anlayamamış avel avel bakıyorlardı.Oden belki tedbiri elden bırakmadı anlamaya çalıştı.Anladıktan sonra geçemediyse ama hakkaten sıkıntı vardır Oda halt yemiştir.Bir kereliğine sürpriz şekilde araya bariyer sokma bekliyorum ben o kadar.

Bariyer meyvesi diyorsunuz da unuttuğunuz şey meyvenin limitini kullanıcıların belirlediğidir.Kullanıcıya göre güçlü oluyor meyveler sınırlarını o belirliyor.Demek barto ezikmiş güçlense o meyveyle durduramayacağı adam yok.Birde spoiler tam olsrak ne diyor bilmiyorum ama bu bariyerin görünmez olanı da vardı.Yani sürprizce araya soktuysa gayet durdurabilir.Önce karşı tarafın olayı çözmesi lazım.Barto belli olmadan ne güç ne meyve kullanıyor bu diye anlayamamış avel avel bakıyorlardı.Oden belki tedbiri elden bırakmadı anlamaya çalıştı.Anladıktan sonra geçemediyse ama hakkaten sıkıntı vardır Oda halt yemiştir.Bir kereliğine sürpriz şekilde araya bariyer sokma bekliyorum ben o kadar.
Yahu adam limitini gösterecek işte daha ne ısrar? Diyorki '' Güçlenip senin saygı duyduğun birisi olacağım '' diyor Luffy'e içinden, hemde ağlayarak iradeyle diyor bunu.

Herif bariz çok güçlü olacak.

Fiziksel güçle aşılacak bir şey olsa Oden aşardı emin olun. Bariyerin açık olduğu süre içinde konuşup ikna ediyorlar adamı işte. Saçmalık. :oops:

Yahu adam limitini gösterecek işte daha ne ısrar? Diyorki '' Güçlenip senin saygı duyduğun birisi olacağım '' diyor Luffy'e içinden, hemde ağlayarak iradeyle diyor bunu.

Herif bariz çok güçlü olacak.
Bence de çok güçlü olacak ama dressrosa hali kesinlikle üst yöneticilerden aşağıdaydı.O bariyer belki pica boyutunda açılıyor ama tıpkı Law gibi çapını fazla büyütemiyor olabilir.Güçlenmesi lazım işte haki,savaşçı ruhu vs artık bunu hangisi etkiliyorsa.

Üye silindi 1004

Bariyer meyvesini Beyazsakal'ın gençliği bile kıramaz. Roger da kıramaz. Meyvenin tek vasfı zaten bariyer yapıp savunmak. Kırılsa bildiğin boş beleş meyve olur. Tabi kırılmaz olması demek karşı tarafın bu adamları tutacağı anlamına gelmiyor. Muhtemelen Beyazsakal vurduktan sonra bariyer kırılmaz ama bariyer sahibinin kolu bacağı kırılır yamulur. Muhtemelen Oden'e bariyer uygulayan abimizin fiziksel gücü Oden'e çok rahat yetiyordu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bariyer meyvesini Beyazsakal'ın gençliği bile kıramaz. Roger da kıramaz. Meyvenin tek vasfı zaten bariyer yapıp savunmak. Kırılsa bildiğin boş beleş meyve olur. Tabi kırılmaz olmaması demek karşı tarafın bu adamları tutacağı anlamına gelmiyor. Muhtemelen Beyazsakal vurduktan sonra bariyer kırılmaz ama bariyer sahibinin kolu bacağı kırılır yamulur. Muhtemelen Oden'e bariyer uygulayan abimizin fiziksel gücü Oden'e çok rahat yetiyordu.
Daha birde bariyerin gücü geriye ittirmesi var Oden in saldırı gücünü kendisine ittirseler ne olurdu acaba? :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık