Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kılıç kullanıcıları da ne kadar güçlü, Orochi'yi indiremiyorsun, zamanında Buggy Zoro'yu yenmişti, Mihawk'ı da Usopp alır seri sonu.

Roger'dan kıskanıp küstü galiba. Beyazbıyık'ın gerçek yüzü ortaya çıktı. Kardeşini dansöz gibi oynatıyorlar sen hemşire kız temalı partiler veriyorsun geminde.
Oden'in evladı olması gerekiyordu kardeşi değil.:( WB'yi bakalım nasıl kotaracak bu durumdan merak konusu.

@RedTeroR

Sence ne olmuştur? Beklentim yok ama ilerisi de pek hoş durmuyor.

+1 bu meyvede haki işe yaramıyor mu? Luffy ya da başka biri koka ile vursa bariyer kırılmayacak mı? .s
Meyveyi haki işe yaramayacak kadar yüksek seviyede görmüyorum ben de. Meyve o kadar da zirve değil aslında. Bariyer kırılmasa bile bu meyveyi kullanan kişi bir insan/canlı. Kullanıcısının fiziksel gücü ile bağlantılı bir şey. Kullanıcısının da fiziksel olarak dayanması lazım. Ben bariyer açtım, her şey tamam havası yok yani. Bariyer açıldıktan sonra kullanıcısı o bariyeri tutmaya devam ediyor zaten. Orada da o kişinin fiziksel gücü devreye giriyor.

Luffy'nin yeni öğrendiği teknik işe yaramaz mı? Dışını geçemediği hedefi içinden parçalıyor. Bariyer içindeki kişiye bu şekilde saldırabilir bence.

Hyogoro > Oden.

Gerçi o da Luffy'e benim söylediklerimi bambaşka bir noktaya getirdin gibi bir şeyler söylüyordu.
Yani ben de o yeni tekniğin zarar vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ama zarar vermese bile üstte de yazdığım gibi kullanıcısının fiziksel gücüne bağlı bir meyve. WB falan vursa o bariyere, bariyer kırılmasa bile o bariyeri kullanıcısı ile beraber çivi gibi yere çakar.

Benim Kaido'yu yaralama konusunda ufak bir varsayım/teorim var. Kaido'ya yara bırakmak için iki çarpışma filan yetmez. Aokiji bile 10 gün dövüşmüş de Akainu'nun kulağını kırpmış.

Bence son anlarda Oden Enma'nın kontrolünü yitirdi. Enma tüm hakisini çekerek Kaido'ya son bir saldırı yaptı. Bu saldırı yarayı bıraktı. Bu saldırı aynı zamanda Oden'in de pilini bitirdi. Ya kontrolünü yitirdi ya da Oden enmanın doğasını bildiğinden bunu bilerek yaptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık