Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi geçmiş olsun hem smiley yedirmişler hemde yerine geçip dansöz Tamara gibi oynatmışlar Odeni, valla Spandam bu kadar rezil olmamıştı.

Herkes senin gibi her şeye kılıf bulup Oda'nın bahane mühendisi olarak çalışmıyor. Roger adama diz çöktü gene kılıf buldun adama ben gelmiş geçmiş en büyük korsan olurum dedi sen gene kılıf bulup kk dememiş dedin.

Oden böyle bir rezillik ve akılsızlık yapıyorsa sallar gidersin :artiz:
Ace'in Otama olayına kulp bulan adam diyor. Bakalım WB'nin olayında ne yapacan. Forumu mu terkedersin üyeliğini mi silersin göreceğiz.:D

Üst yöneticiler kafayı taksa dansöz gibi oynatır Barto’yu emin ol.Diamante uğraşmadı Burgess ve Sabo gibi daha ciddi tehditlere yöneldi.Sabo ile kılıç çarpıştırdı mesela asıl güçlü meyve rakibinin Lucy olduğunu biliyordu çünkü.Barto kim onla Gladius uğraşsın.Gider bariyeri dalgalandırırdı olmadı Barto da mal gibi bakakalırdı.Bariyere güvenen bir tip çünkü.
Adam Elizabello'nun kralın yumruğunu bile durdurdu, Kral yumruğunun hafif sikleti bile Pica'nın golem kolunu alıyordu hatırlatırım. Diamante gösterdiği haliyle birşey yapamazdı bu adama, yapamadıda zaten. Kafaya taksaydı şunu yapardı bunu yapardıyla olmuyor işte, bende sana diyorumki yapsaydı o zaman? Diamante'nin saldırıları Kralın yumruğunun zerresi etmez emin ol.

7000 kiremit vuruşu vuran Jinbe varken ortada, 4000 kiremit vuran Jinbe'nin arkadaşı Hack'in yumruğunu yamulttu o bariyer. Ki işeyerek tekledi adamı resmen.

Gladius zorladı evet ama adamın önceliği Robin'i korumaktı bunu unutma. Onun için kendini feda etti gibi birşey oldu, lakin yaptığı 2 düzgün saldırıda işini bitirdi epey hasar alsada Barto. ( Bari bari pistol ve bıçaklayarak )

Ace'in Otama olayına kulp bulan adam diyor. Bakalım WB'nin olayında ne yapacan. Forumu mu terkedersin üyeliğini mi silersin göreceğiz.:D
Ha tamam hayal gücünle boşlukları doldurma yeteneğini hafife almışım. Hele dur bakalım hayal gücünün öngördükleri değilde mangada olanlar geçsin, bahanelere sığınma işine girmeyiz biz.

:ehe::ehe:
Ama bu çok ağırdı :hhh::hhh:
Hakettiler :D
Yapma böyle şeyler. :D
İçim kan ağlıyor inan bana :D
Ben böyle dönüş görmedim lan.:( Yarın bir gün Zoro'ya da böyle yaparsiniz siz.:D
Dönmek yok reyis. Bu olay bunu hakediyor. Zoro’ya gelince ona bir şey olmaz rahat ol. Her zaman arkasındayız yeşilimizin :D

Herkes senin gibi her şeye kılıf bulup Oda'nın bahane mühendisi olarak çalışmıyor. Roger adama diz çöktü gene kılıf buldun adama ben gelmiş geçmiş en büyük korsan olurum dedi sen gene kılıf bulup kk dememiş dedin.

Oden böyle bir rezillik ve akılsızlık yapıyorsa sallar gidersin :artiz:
Dava adamı olmak da suç olmuş!

Ha tamam hayal gücünle boşlukları doldurma yeteneğini hafife almışım. Hele dur bakalım hayal gücünün öngördükleri değilde mangada olanlar geçsin, bahanelere sığınma işine girmeyiz biz.
Mangada olanlar geçer de sen görür musun bilemeyiz. Sonuçta gözlerini kapatan biri oldun çıktın.

Mangada olanlar geçer de sen görür musun bilemeyiz. Sonuçta gözlerini kapatan biri oldun çıktın.
Bunu senden duymak üzdü beni :oleyo2:

Ben mangada geçen her şeyi kabul ederim yeterki boşluk doldurma olmasın. WB ne yaptı mesela nereden biliyorsun da laf ediyorsun ? Yok ama hayal gücü güzel şey tabi :gamyon:

Dava adamı olmak da suç olmuş!
Gençken davalar hoşuma giderdi ama artık boş geliyor be Reis :üzgünüm:

Bunu senden duymak üzdü beni :oleyo2:

Ben mangada geçen her şeyi kabul ederim yeterki boşluk doldurma olmasın. WB ne yaptı mesela nereden biliyorsun da laf ediyorsun ? Yok ama hayal gücü güzel şey tabi :gamyon:

Gençken davalar hoşuma giderdi ama artık boş geliyor be Reis :üzgünüm:
Ace hiçbir şey yapmadı bunu biliyoruz.:D Otama'ya gelecem dedi ama hatırlama bile hatırlamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık