Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kırma derken illa cam gibi kastetmemiştim zaten. Aşılabiliyordur yani.

Evet ihtimal dahilinde ama sayfa bize buna göstermiyor.
Aynen hocam yoruma çok açık bir durum, ama işte o Yayın yeteneğine vurgu yapıldığı için öyle düşündüm ben, bilemiyorum yani. Özellikle Yay gösterilmiş ve Bellamy'nin sözleri bu düşünceye itti beni.

Oda doğru düzgün açıklatsa karaktere şundan dolayı öyle oldu diye anlaşılacakta. Tam belli değil bu yüzden.

Bariyer ilk anda kurtardı ama anlaşmada bariyerin etkisi yoktur diye umuyorum.
Demek istediğim şu. Bariyer meyvesi olmasa Oden Orochi'yi gebertmiş Kaido'yla uğraşıyordu. Meyvenin bu şekilde yansıtılmış olması akışı duraksattı, ilerleyiş seyrini bozdu. Artık meyvenin anlaşmada bir rolü olsa da olmasa da iş işten geçti. Asıl sebep ne merak konusu tabi. O ayrı.

Demek istediğim şu. Bariyer meyvesi olmasa Oden Orochi'yi gebertmiş Kaido'yla uğraşıyordu. Meyvenin bu şekilde yansıtılmış olması akışı duraksattı, ilerleyiş seyrini bozdu. Artık meyvenin anlaşmada bir rolü olsa da olmasa da iş işten geçti. Asıl sebep ne merak konusu tabi. O ayrı.
Ya bariyer olmasa başka bir şey olur. O yüzden ona çok takılmıyorum ben. İlk başta benim de sinirimi bozmuştu ama sonra kabullendim.

İstesek de istemesek de bir şekilde yiyoruz zaten :gamyon::artiz::mad:
Yiyip yememe meselesi ayrı da insan bir açıklama yapar.Bu bariyer mutlaktır ben bırakmadıkça asla aşılmaz yada haki gücüyle bile aşılmaz gibi iki cümle koy oraya.Bir açıklama yap da bu ne kardeşim demeyelim.Neden geçilemediğini anlayalım.Açıklama yapma zahmetinde bulunmuyor şaka gibi.Sanki Oden bir kılıç sallayınca takılı kalınca Oden’i kandırmışlar gibi duruyor.Kandırdıklarını da göstermiyor öyle olsaydı bari.Dediğim gibi ne açıklama ne varsa bir durum belli etmiyor geçiştir anca hızlıca.

Bariyer zaten kırılsaydı Oden kırardı emin olun. Evet yeterince açıklama yok lakin öyle kırılarak aşılmayacağıda gösterilmiş bence.

Bariyeri kıramayanlara bakalım, çapsız isimler falanda değil yani.

- Yonkou indirir denilen 1 saatlik yıkım enerjisi King Punch. Düşman kalesini tek yumrukla ezip geçen yumruk. Bege'ye vursa o yumruğu Bege teke gider muhtemelen Kale falan dinlemiyormuş çünkü.
- 7000 kiremit vuruşuyla Wadatsumi'nin elini kıran Jinbe'nin arkadaşı , Hack 4000 kiremit zumzuğuyla daldı ve eli kırıldı adamın. O Hack'i küçümsemekte doğru değil söyliyim. Balıkadam karetesi ustası ve Sabo'nun sağ kolu gibi birşey.
- Koramirallerin hepsinin haki kullandığı açıklandı, Maynard'ı çok vasat görmemizin sebebi yine Barto'nun yeteneğiymiş, Maynard çaylak koramiral olsada yinede haki falan kullanan bir adam her koramiralde olduğu gibi, bu adam aşamayıp yol üstünde yenilmiş.
- Haki konusunda bilgi sahibi üst düzey yönetici Diamante aşamıyor
- Doflamingo family yöneticisi Dellinger aşamıyor
- Gladius bomba ataklarıyla aşamadı.
- Hakuba sağı sollu hızıyla yardırmaya çalıştı aşamadı.

Zaten kimse aşamıyor, Bellamy dümdüz hakiyle aştı demek saçma bence. Diamante, Bellamy'den çapsız biri mi de aşamadı bariyeri? O kadar adamın aşamadığı bariyeri Bellamy dümdüz girip aştı yani? Pek sanmıyorum ben açıkçası.

Hayır hakinin kairoseki etkisi yaratmadığıda söylenmişti Luffy vs Ceasar dövüşünde Robin gayet vurguladı, meyve gücünün faydalarını oradada görmüştük Ceasar'ın neler yaptığını hepimiz biliyoruz.

Pica'nın olayı ise büyüklükle alakalı, kırmayla değil. Yumruk büyük olduğu için o kadar büyük bariyer yapamayacağını söyledi, gene kırmayla alakalı bir mevzu değil.

Bariyer meyvesinin Mutlak Savunma olduğuna eminim, saldırı gücü açısından çok değerli olmayabilir şuan görünen, ama Bartolomeo kendini geliştirir saldırı gücünü artırırsa epey güçlü olur düşüncesindeyim. Şuan görünen en baba saldırı gücü Bari Bari No Pistol, o da Luffy'nin Jet Pistol Jet Stamp gibi saldırılarından daha güçlü.

İşin özü meyvede aşırı abartı bir saldırı gücü olmasada MUTLAK SAVUNMA verdiği kesin birşey bence. Meyvenin olayı bu zaten savunma. Ama Barto'ya helal olsunki bariyerden merdiven bile yapıyor, geniş bariyer topu hapishanesi yapıyor, bariyeriyle yumruk atıyor, bariyeri ittirip adamı çarpmasını söylememe gerek yok zaten.

Rocinin tecavüz meyvası mı sjjssnsnsjsn
@01746 Ro shi nan te
Hayaller ve hayatlar işte.:bilmem:
Çok gitme üzerlerine.

Alternatif One Piece mangası bu galiba? :D Oda'nın çırağı çıkarıyor. :D

Kaçırdı diyen Wano'dan birisi. Oda değil.

Kaçırmak fiili zorla oluyor. Ben sevdiğim adama kaçamam. Gay değilim. Bana hakaret mi ediyon Roci!!!!

Cenaze'da adam dostu olduğu için öyle yapıyor. Bunu anlamıyor musun? Aralarındaki bir ilişki ve saygı var.

Oden'i yapmadığı şeylerle niye suçluyon sen? Hayırdır?
Gaylik ne zamandan beri hakaret oluyor? :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık