Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rosi köşeye çekip sessize alıyor onu ne yapcaz, ahlaksız ahlaksız konuşturma beni :(

Ben bilmem seri ecchiye kayıyor.

Kesin iftira aksini gösteren ibare yok. :(
Rosi de en azından bir çaba var kenara alabilmesi gerek. Dof parazit atıp sinsiye yürütüyor insanı. Savunamıyor bile kişi kendini :(

Oden denememiş olabilir de, kullanıcısının açıklamasından bahsediyorum. O rahatlığından da belli zaten. Bariyerime güven diyor. Ayrıca Orochi, Oden'den önce diğer daimyoların da denediğini ama bariyeri geçemediklerini söylüyor.
Kullanıcısı Wanolu. Meyve cahili bunlar. Rakipleri de meyve cahili. Kinemon en çakalları o bile ''aa büyücü'' diye geziyor ortada. Kendi meyvesinden bir haber herif. Bu samurayla alık.

Bu şekilde olumsuz düşünürsen tabii ki bir cevap bulursun. Ancak domuz olayında Oda açıkça bize Oden'in düşünce tarzını, karakterini ve halkın onu nasıl yanlış anladığını gösterdi. Yani Oden için söylenenlerin yanlış anlaşılma olduğunu düşünmemizi isteyen Oda'nın kendisi.
Ben ihtimalleri değerlendiriyorum.

Bellamy Bariyerin arkasından saldırmıyor muydu ya öyle hatırlıyorum.

Oden'i yedirmeyeceğiz!!
Orda biz sadece sonucu görüyorduk.

Kullanıcısı Wanolu. Meyve cahili bunlar. Rakipleri de meyve cahili. Kinemon en çakalları o bile ''aa büyücü'' diye geziyor ortada. Kendi meyvesinden bir haber herif. Bu samurayla alık.
Kullanıcısı Wanolu ama Wano dışından gelmiş gibi görünüyorlar. Hatta Oden'e; "Wanolular buna büyü diyor ama sen dışarı gittin, bilirsin. Bu şeytan meyvesi," diyorlar. Barto kullanırken de bariyerin kırıldığını hiç görmedik zaten. Sadece açıklar veriyordu Barto.

Kullanıcısı Wanolu ama Wano dışından gelmiş gibi görünüyorlar. Hatta Oden'e; "Wanolular buna büyü diyor ama sen dışarı gittin, bilirsin. Bu şeytan meyvesi," diyorlar. Barto kullanırken de bariyerin kırıldığını hiç görmedik zaten. Sadece açıklar veriyordu Barto.
Gayet önden yakalıyor gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık