Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
968. bölümün en ilginç yani One Piece isminin halk tarafından verilmiş olması. Hiçbir fikri olmayan halk nasıl böyle bir isim koyabiliyor?

Ah oden sen karizmayı kas, kas ,kas sonra bir bölümde, balon gibi patla..orochi Ne derse desin ,oden orochiyi kesip, ölecekse de sonra ölmeliydi!!! Adam dibine kadar giriyor ayağını yüzüne dayıyor, orada kes madem!!!!

Abi bu Oda gene sıçtı. Hype yap sonra patlat. Son yıllarda yaptığı kaçıncı olayı bu ya. Bu kadar kolay olamaz. Serinin seviyesini düşürdükçe düşürüyor. Seriyi vasat bir seri olarak bitiricek. Tam topladı derken yaptı yapacağını. Hala odenin durumunun mantıklı bir açıklması olacağını bekleyenler var. Size soruyorum Oda bunu yapabilecek bir yazar mı ???

Bu dans olayı çok fazla her ne olursa olsun kabul edilecek birşey değil?
5 yıl niye bekledin madem saldıracaksın?
Tam balonsun Oden.

Bu dans olayı çok fazla her ne olursa olsun kabul edilecek birşey değil?
5 yıl niye bekledin madem saldıracaksın?
Tam balonsun Oden.
O 5 yıl içinde hiç mi zulme uğrayan olmadı ya da ölmedi. Bize tanıtılan Oden anında olaya atlardı. Bir de 5 yıl demiş oda. Aşırı saçma. Tutarlılık konusunda gene uç noktada saçmadı yazar. Yazık.

Shinobi midir nedir o şişko karıdan başından beri şüpheleniyorum. Hain var diye cırlaması tam hedef şaşırtma hamlesi gibi. Bakalım zaman beni haklı çıkaracak mı...

Luffy'nin Bellamy'den dayak yemesi gibi bir şeyler yapmaya çalışmış olmasın bunlar. Saçmalık!

Net hayal kırıklığı ama şu da var, mangaka bölümde bunun gerçek bir hayal kırıklığı olduğunu çok net anlatmış, e kendisi de biliyor bunu. Neden böyle yaptı o vakit?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık