Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aranan hain Oden :)

Ya da bölüm itibari ile serideki en büyük gizem Oden'in nedeni oldu benim için. Tüm gerekçeleri okudum ama hiçbiri akla yatkın değil. Yok halk ile tehdit ettiler, yok ailesi ile tehdit ettiler, yok kasedi var yok böyle yok şöyle denilerek çok şey yazılmış ama hepsi bahane düzeyinde. Oden hain değilse Oda müthiş bir şey koyacak ortaya ya da batıracak.

Shinobu Oden'in fedakarlığını diğerlerine anlatmak için orada bence. Güncelde en son kaldığımız yerde de 9 kının yanındaydı zaten. Umarım Oda bizi o kadar bekletmez ve önümüzdeki bölüm her şeyi öğreniriz.
Katılıyorum.

Tek şahit o. Oden de anlatmaya fırsat bulamadan ölüyor. Beş yıl bekleme olayını güzel bağladıktan sonra bir sorun yok bence. Bölüm güzel. Dans etme olayı da. Geçerli bir sebep olduğu sürece onur duyulacak bir şey yapmış bence. Kar kış demeden kıvırmış adam. Üstelik sürekli ailesine halkına yapılanların öfkesini içinde tutuyor. Son damla taşırana kadar...

Ülkesinde kötü giden bir şeyleri hissetmesine ve adamlarının kendisine yalvarmasına rağmen maceraya devam etmesi dışında bir sorun yok. Ona da Kader-Dono diyelim artık olan oldu : ))

Shinobu sürekli Law'a hain muamelesi yaptığı için hain o olabilir diye düşünüyorum ama bu bölümle sanki ağırlık Denjiro'ya kaydı gibi.

gelecek bölümün ismini de öğrendik :) Efsanevi saat. Tüylerim diken diken oldu valla haftaya mükemmel bir bölüm bizi bekliyor.

Üye silindi 1004

Flashbackler bitsin efsane bir Oden konusu gelecek. Bu saatten sonra toparlaması imkansız Oden’le 9 kın’ın. Fakat işte Kaido yaralanacağı için bu liderlik vasfı olmayan adamı yere göğe sığdıramayacaklar. Oysa Kaido’yu kesmesinin etkisi = 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık