Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeş sen daha dün gözünü kapatmamış mıydın? :oleyo2: Oden çöp işte aslında 9 kınlık da bir şey yok adamlar kendi başlarına kaç kere denemişler, kale korumuşlar onu bunu yapmışlar ama liderleri yok fink atıyor yeni dünyada .. Adamlar ne yapsın.
Çok ayıp Jiso reis kalbimi kırıyorsun hahaha :D valla Oda’nın anlatımına ve Smoker’ın dediklerine bakarsak Kaido fena şamarlanacak :D

Apoo ne alaka hain o olmaz, Sanji neden yok :(
Kaido karşısında Hawkins diz çöküyor, Kid atarlanıyor, Apoo ise çakal birisi. Kaido'ya gönülden bağlı olma ihtimali yok. Ölmemek için adamı olmuş.

Oda Bege'ye bile neler neler yaptırdı. Apo da bizim tarafa geçecek. Bak hala adamı göstermedi. Güven bana Jiso reis.

Sanji 9 kın'a yakışmaz. xd

Kaido karşısında Hawkins diz çöküyor, Kid atarlanıyor, Apoo ise çakal birisi. Kaido'ya gönülden bağlı olma ihtimali yok. Ölmemek için adamı olmuş.

Oda Bege'ye bile neler neler yaptırdı. Apo da bizim tarafa geçecek. Bak hala adamı göstermedi. Güven bana Jiso reis.

Sanji 9 kın'a yakışmaz. xd
Apoo dan daha çok yakışır valla ayıp ediyorsun Apoo çapsızın teki Kid onu dövecek ayrıca Drake ve Hawkins hadi bizim tarafta diyelim Apoo nunda geçmesi aşırı klişe olur ya o tam hain ve çapsız olarak kalsın. xd

Son sayfa ile yaptığı şebekliği üstünü örtmeye çalışmış ama zerre etkilenmedim.

Açıkçası şunları çizeceğine Kaido'dan dayak üstüne dayak yediğini görsem bir şeyler hissederdim. Oden çok rezil bir insansın be.

Hiç bir şey sokakta şebeklik yapmasına göz yumabileceğim bir neden olamaz diye düşünüyorum ama dur hele bakalım.

Wano'ya geldikten kısa bir süre sonra son sayfanın yaşandığını varsayıyorum. 2 Tehditle 5 yıl şaklaban olması one piece tarihinin en saçma olayı sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık