Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen alpa yakışmadı sana bu yorum. O adamda bir şeyler olduğu çok bariz. Denjiro değilse bile başka planları olan birisi.
Ben yine de olmasını bekliyorum. Seni denedim der artık rahatca uyuyabilir ve geri kalanları sana birakabilirim diyecek.

Kyoshiro için Kaido ve tarafının inmesi imkansız bence. Durum boyleyken o hep Kaido ve Orochi tarafından Hiyori ve Momo'yu korumaya çalışacak. Zoro ile harbi dövüşcektir. Bizimkilerin gücünü gördükten sonra da huzur içinde istirahatına çekilip işleri bu tarafa bırakacaktır.

Ben yine de olmasını bekliyorum. Seni denedim der artık rahatca uyuyabilir ve geri kalanları sana birakabilirim diyecek.

Kyoshiro için Kaido ve tarafının inmesi imkansız bence. Durum boyleyken o hep Kaido ve Orochi tarafından Hiyori ve Momo'yu korumaya çalışacak. Zoro ile harbi dövüşcektir. Bizimkilerin gücünü gördükten sonra da huzur içinde istirahatına çekilip işleri bu tarafa bırakacaktır.
Dediğin olsa bile, Zoro bunun üstüne bir dövüşe daha girecek demektir. Yoksa neyi ona bırakıyor?

Sözde iki Amiral bir Yonkou alamazken, sözde iki Yonkou Dünya Hükümetini yıkabilecek güçte iken Kaido ve Bigmom'a karşı nasıl kazanacaklar hala merak ediyorum. Yani imkansız gibi birşey bu.
Bu arada Big Mom'un tayfasına ne oldu o mallar geri mi döndü şimdi?

Girer zaten havadan powerlar yolda. Zoro bu arc plot armor nedir tanımını yazacak.:D
Her konuda Luffy üstün ya sence, o konuda da üstündür Zoro'dan. Plot armor muhabbetleriniz bana çok komik geliyor ya. :hhh:
Yahu bir de böyle bir savaş ortamında niye böyle bir şey oluyor? Her şeyi geçtim Kyoshiro kim abi? Yok sana bırakıyorum falan diyecek hahahah :D
Olsa da sıkıntı yok. Enma'yı test etmek için bahane olur. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık