Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha Roger, Oden'i istediğinde öyle tepki veren, ayrıldığında o kadar üzülen adamı o duruma sokmaz Oda. Bulur bir çaresini. Demek istediğim bu. :)
Sabo'ya bulduğu gibi komik bir çare bulabilir anca.
Sonuçta Oden öldürülmüş, ülkesi ve tüm adamları yok edilmiş. Oden'i öldürüp ülkesiyle tüm adamlarını yok eden şahıslar da WB yaşarken ve çok da güçlüyken 18 yıl boyunca sefa sürmüşler.
Bir oğlunu kurtarmak için hükumeti karşısına alıp denizci karargahıyla savaşa giren adam, kardeşim dediği 2. tümen komutanını, tayfasından olan karısını ve çocuklarını öldürenlerin yanına kar kalmasına izin veriyor.
"Tayfamızdan birine dokunulduğunda olacakları tüm okyanus bilmeli" Tabi.

Anca hafıza kaybıyla çözülür bu da. Beyazçuval haberi duyunca saldırdı ama öyle bir dayak yedi ki Kaido'dan, Oden'i de onla beraber gelenleri de unuttu. Eklektik amnezi.

Sonuçta Oden öldürülmüş, ülkesi ve tüm adamları yok edilmiş. Oden'i öldürüp ülkesiyle tüm adamlarını yok eden şahıslar da WB yaşarken ve çok da güçlüyken 18 yıl boyunca sefa sürmüşler.
Bir oğlunu kurtarmak için hükumeti karşısına alıp denizci karargahıyla savaşa giren adam, kardeşim dediği 2. tümen komutanını, tayfasından olan karısını ve çocuklarını öldürenlerin yanına kar kalmasına izin veriyor.

Anca hafıza kaybıyla çözülür bu da. Beyazçuval haberi duyunca saldırdı ama öyle bir dayak yedi ki Kaido'dan, Oden'i de onla beraber gelenleri de unuttu. Eklektik amnezi.
Babalık'a güvenen yarı yolda kalmaz. Ben güveniyorum. Vefasızlık yapmaz. Oda ya cevap bulamadığı için bu konuyu geçiştirir ya da mantıklı bir cevap verir. Ama hiçbir şekilde Babalık'ı vefasız olacağı bir konuma yerleştirmez.

Oden’e dokunmamışlar sonuçta.O laf bütün Oden sülalesini mi kapsıyor kolay gelsin o zaman wb tayfasına bir soy ağacı çıkarıp hepsini korusunlar. :D

Üye silindi 1004

O değil de Wb fanlarına saygılar.:sapkali: @RedTeroR ve diğerleri.Roger bu adamdan az da olsa daha güçlüdür farkı koymuştur diyordum ama adam tayfayı dağıttı bile.:hhh: Yara vermesini geçtim beyazsakalı yendiği fb görmeye razı olacağım ama olmadı.Baba cidden çok çok büyükmüş bunu anladık.Korsan kral hayal kırıklığı yarattı.Bari bir yeneydin de öyle hazine bulaydın namına gölge düşürdü.Korsan kral ünvanının balon olduğunu düşünmeye başladım ben aslında.Her hazine bulana korsanların kralı denecekse işimiz var.Sonuçta seride korsanların değeri yaptıkları yağmayla toplam depoladıkları hazine sayısıyla belirlenmiyor öyle bir seri de değil.:artiz:
Aslında korsanlık tam olarak kaldırdığın paradan ve hazinenden ibaret. Seri öyle değil ama bel bağladı şey öyle. Oda korsanlığın olabildiğince gerçek bi tarafı olsun istiyor. Seviyorum bu tarafını. Korsanlara boyutlar arası yolculuk yaptırmıyor birilerinin ninjalara yaptırdığı gibi. Ana içeriğe sadık kalan adam gibi adam Oda.

O değil de Wb fanlarına saygılar.:sapkali: @RedTeroR ve diğerleri.Roger bu adamdan az da olsa daha güçlüdür farkı koymuştur diyordum ama adam tayfayı dağıttı bile.:hhh: Yara vermesini geçtim beyazsakalı yendiği fb görmeye razı olacağım ama olmadı.Baba cidden çok çok büyükmüş bunu anladık.Korsan kral hayal kırıklığı yarattı.Bari bir yeneydin de öyle hazine bulaydın namına gölge düşürdü.Korsan kral ünvanının balon olduğunu düşünmeye başladım ben aslında.Her hazine bulana korsanların kralı denecekse işimiz var.Sonuçta seride korsanların değeri yaptıkları yağmayla toplam depoladıkları hazine sayısıyla belirlenmiyor öyle bir seri de değil.:artiz:
Korsanlar Kralı olmak ile dünyadaki en güçlü adam olmak aynı şey değil ki. Rayleigh Luffy'ye denize hükmetmek isteyip istemediğini sorduğunda Luffy de aynı şekilde KK olmanın en güçlü değil en özgür korsan olmak olduğunu söylemişti, Rayleigh de onaylar bir tavır takınmıştı.

Roger'dan güçlü korsan veya başka bir örgüt üyesi olması doğal bir şey yani.

Serinin bitmesi yönünde kazandığı ivme bu seriyi kötü bir yere sürüklüyor
İşin sonun da böyle olmamalıydı demek istemiyorum gerçekten

Oden'in durum sıkıntı maalesef. İlk etapta kötü bir giriş yapsa da iyi sevdirdi kendini. Ancak bu son durumların bahanesi yok tamam kötü biri değil ama ülkesinin durumunu hissettikten sonra macera avına çıkmamalıydı. Sadece eşi değil Kinemonlar bile git dese gitmemeliydi bence. Ha ülkesine değer vermeyen bir karakter olsaydı veya ülkesinin zor durumda olduğunu hissetmemiş olsaydı bir sorun yoktu ama bu haliyle hoş olmadı gerçekten.
Kızdığım nokta şu aslında maceraya atılması ya da dünya gezmesi değil. Sen Wanoya gidiyorsun ki ülkenin değerli olduğunu biliyorsun ve tekrar döndüğünde orada fabrika kurulmuş, seni bekleyen adamların var . Sırf Toko öyle dedi diye terk edemezsin, adama demezler mi? Neden Wano nun kapısını açacağını söyledin ya da neden bölgede bir takım yerleri temizleyip, devamı gelecekmiş gibi davrandın.

Düşmandan aldıklarını söylemişlerdi, eğer şu anki dönemde adı bilinen büyük bir korsan değilse değinmez bence.
Bunuda Roger fbsinde çıkarır diye şey ettim ama olmayadabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık